| PizzaCuCapsuni a întrebat:

Cine vrea fundita de Craciun?winking

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Eu

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineaţa. Întrebarea ta mi se pare irelevantă. Pe site-ul ăsta suntem ca să fim ajutaţi şi să ajutăm, nu să dăm fundiţe moca, fără ca respectiva persoană să ajute cu ceva.
Nu am luat în considerare categoria la care ai pus întrebarea, pentru că m-am săturat de astfel de întrebări.

pa, pa.

| princessOfcaraibe a răspuns:

Buna Tannia! as vrea eu o fundita mititika de craciun.

| davidutzu12 a răspuns:

Mi-o dai mie? plizzzz

| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Fundita d-aia rosie care se pune in brad?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa primesc >big grin

| chupachups1234 a răspuns:

Bucurie pentru toti cersetorii de fundite. Mai bine scoteau de tot fundita asta ca m-am saturat sa tot vad la toate intrebarile '' dau funda '' si mai mult ma enerveaza cand vad la raspunsuri '' imi dai mie funda te rooogbatting eyelashes '' parca in realitate le-ar folosi la ceva aceasta fundita. Si daca te uiti la profilele celor care cersesc fundite o sa vezi ca au si ei acolo una-doua daca nu cumva deloc.