| DeMentaa a întrebat:

Cine vrea sa fie pirat? de ce da de ce nu?

Răspuns Câştigător
| Gabry a răspuns:

Daca te referi la pirati cum sunt in desene animate, de ce nu?hee hee Ar fi amuzant!
@eluveitie stiu replica, pacat ca nu mai sunt desenele aleasad

6 răspunsuri:
| adrianhasde a răspuns:

Eu nu vreau sa fiu pirat fiindca e riscant in zilele noastre daca te prind autoritatile risti inchisoare pe viata.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Eu nu vreau dar daca vr tu hai la mine ca-ti scot eu un ochi! feeling beat up

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Heeeiii, esti pirat?
- Nuu, sunt supa la plic!
- Ha-ha-ha…credeam ca esti pirat. N-as fi putut sa te conduc daca erai pirat, dar daca esti supa la plic…e-n ordine! laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

@Gabry acum mai nou desenele animate sunt cu batai si stiu eu ce rolling eyes...mai demult erau frumoase cand eram mica sad
P. S:Cauta pe youtube daca vrei sa le vezi...chiar daca nu mai sunt la Tv merg si pe calculator laughing

| vilmaristul a răspuns:

Pirat?
nu
mare vapor valuri rau de mare nu stiu sa innot...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fi pirat nu inseamna musai sa fii infractor! inseamna sa ai spirit liber, sa nu depinzi de nimeni, sa faci ce vrei cum vrei.chiar daca urmarile sunt...big grin...deci raspunsul meu este DA! Din tata inima.

Întrebări recente