| Deeu_1723 a întrebat:

Circulă maşinile de Paşte?
P. S Trivia/Amuzante.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Hei, Cine vrea suc?

| pinguinuVerde a răspuns:

Maşinile pasc? D::

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Nu. Ca altfel se bușesc, își sparg ouăle și nu au zis "Hristos a-nviat!" și "Adevarat a-nviat!", ci "Te bag în groapa!" și " Si eu în spital!"

| Deyutza a răspuns:

Nu, pentru. că la benzinărie e închis; circulă doar maşinile care merg cu ulei de floarea-soarelui!

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Unele:d

| mamarutza12 a răspuns:

Nu, ca daca ar circula ar exista riscul sa-l calce pe iepuras(n-am vrea asta, nu?; eu vreau cadourile)

| MyruX_1125 a răspuns:

Da.mai ales cele rosii, ca sa se ciocneasca rolling on the floor

| Deeu_1723 explică:

@mhn24,normal.Femeile se mai şi cac cu stropi.
Ştii, că dacă nu era tradiţia asta nebună, atunci numai eram pă stop.

| Cici4Mici a răspuns:

Poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ca se busesc si-si sparg soferii ouale!