| marius201307 a întrebat:

Circula pe facebook o povestiuara despre un baiat care iubea o fata din clasa cu el dar nu i-a spus nici o data timpul a trecut Fata a devenit femeie si s-a casatorit.la moartea acesteia, ea a lasat o scrisoare pe care a spus ca l-a iubit pe respectivul.Imi puteti spune intreaga poveste! Mersi.

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

Hai să fiu mai altfel de data asta, şi să dau un răspuns serios, în ciuda faptului că această categorie e total nepotrivită. N'am văzut povestea aceea, însă îţi sugerez una asemănătoare: http://chrisz-blog.blogspot.ro/2013/03/toate-la-timpul-lor.html

| marius201307 explică (pentru Fridăm):

Multumesc mult de tot :* happy!

| Fridăm a răspuns (pentru marius201307):

Cu plăcerehappy. Însă ai grijă, pe viitor să fii mai atent când selectezi categoria. Asta e una în care totul se ia la mişto.

9 răspunsuri:
| suit?r a răspuns:

O fost 2 pustani ce se pupau.Deoarece aparatu' dentar a lu' baiatashu o cazut in cavitatea bucala a lu' aceea, ei 2 s-o dispărtât pan'la moarte.
Di end.

| ???????? a răspuns:

Această întrebare nu îşi are locul aici.
De fiecare dată când face greşeala de a intra pe Facebook sunt bombardată de tâmpenii.
Prefer să-mi creez propria poveste romantică cu exceel laughing

| Speed99 a răspuns:

Prin a pune in aceasta categorie intrebarea asta, ti-ai ucis toate sansele de a primi un raspuns serios.

| ???28 a răspuns (pentru Speed99):

Daca n-o spuneai tu, o spuneam eu.

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Exista categoria D/S. Sper sa-ti fie de folos in viitor. Noi suntem foarte sarcastici happy. N-avem poveste straight face

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

La inceput era o maimuta si un elefant. Ok? Ok.
Maimuta se urcase pe elefant si elefantul o ducea in carca. Maimuta a vrut un ruj si elefantul a sarit *imposibil, daa* in sus si a fugit mai repede decat Road Runner.

| αιкσ a răspuns:

Pai de ce nu circula 2 "povestiuare"?happy

Întrebări recente