| CristalClear a întrebat:

Cititi daca vreti sa radeti.Eu una am murit de ras... E o poveste lunga, dar geiala dupa ce vedeti pozele!

Uitati intrebarea...cititi pana ajungeti la partea aia cu Camil, tipul de care ii place.

http://www.TPU.ro/......t-sa-o-ia/

Si... uitati-l pe Camil...http://calarasiclasa4.webs.com/apps/photos/photo?photoid =125870246

Si fata care a pus intrebarea...http://calarasiclasa4.webs.com/apps/photos/photo?photoid =125870239

Si "fata cea dezvoltata" ...http://calarasiclasa4.webs.com/apps/photos/photo?photoid =125870236

Pozele sunt reale, sunt luate de pe blogul fetei, il are la profil...

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| CristiVssMămăligă a răspuns:

Chiar crezi ca o sa stea cineva sa citeasca pe caldura asta?!raised eyebrows

| DaVà a răspuns:

laughingCred ca isi bate joc de noi nu?

| DaVà a răspuns:

Prima data am crezut ca e vorba de adolescenti...

| Gumã a răspuns:

Baaaaaaaaa,mi-e lene sa citesc, un rezumat mai pe scurt?

| l0riiii a răspuns:

Pfoailaughing

gravhappy

| CristalClear explică:

@Guma,deciii...fata care a pus intrebarea il place pe Camil care o place pe ''fata cea dezvoltata''(asa zice autoarea intrebarii).O drama totala pana cand vezi pozele...

| DaVà a răspuns:

Voua va e cald? Eu mor de frig ma *** pe mine

| AlexAleex a răspuns:

Ce fazalaughing

| KittyLoveBastet a răspuns:

WTF? 10 ani? Bai sa mor eu... (majuscule...)

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Daca aia ii dezvoltata eu sunt Einstein.

| ramoyoopisicel a răspuns:

Chiar ca e amuzant laughing mai nou copiii in loc sa se joace se indragostesc laughing a fost buna laughing

| Loveis4free a răspuns:

Mama am ras de m-am pisat pe mine.Ii citisem intrebarea inainte sa ne-o arati tu dar imi trecea prin minte ca baiatu asta Camil este vreunu inalt,brunet,si dragutel,ca fata dezvoltata are o fata asa draguta si e blonda cu parul lung lasat pe spate cu niste haine misto asa, iar ea e vreuna cumintica si cat de cat draguta, doar ca nu poate sa ii atraga atentia baiatului.Doamne,eu cand aratam asa ma jucam sotron in spatele blocului cu prietenele si roseam daca imi spunea un baiat ca ma place si ala cica daca afla ca fata il inseala se sinucide.Ce sa faci, asta-i Romania

| CristalClear explică:

@DaVà,de ce beep-u meu ne-ai dat ''stupid''?!

| AndutzaAndu a răspuns:

N-am înțeles prea multe, sinceră să fiu, cine naiba e Mihăiță, Camil (Petrescu), Antonia, Adriana... Triunghi amoros, sau ceva de genu. thinking
Apăi aia dacă-i dezvoltată, și eu-s profă de mate.

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Hahahahahahahahahahahhahahah ce fata dezvoltata! laughing
supertare asta.esti un adevarat detectiv. laughing
deci...n-am cuvinte. daca ei la asta se gandesc la 10 ani atunci...chiar e grav.si daca fata aceea e dezvoltata gandeste-te cum o sa spuna despre ea ca este peste cativa ani.
laughing

Întrebări recente