| anonim_4396 a întrebat:

Ciudat! straight face Dar asta e...nu se mai poate pune nimic pe T/A ca toti injura si se dau mari! Intrebare: Ce intelegeti voi prin Trivia/Amuzamente?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
31 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

P.S big grinupa ce ati pus culoare( corecta/gresita) asteptati sa zic culoarea culoarea corecta a ochilor! In functie de raspuns puneti intrebare!

| Mişaaa a răspuns:

NU!
Crezi că îmi pasă?

| anytimeanywhere a răspuns:

Ochi verzi :X

| nimicaici a răspuns:

Albastrii?laughing)

| CautNume a răspuns:

Vai ce amuzant!rolling on the floor laughing happy rolling on the floor laughing nu mai pot de ras! laughing )paranteza pentru robotelul cu punctele )

| smile20000 a răspuns:

Caprui

| BlackVeil a răspuns:

Iti place banana? smug

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Caprui love struck

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Who cares?! :-s

| Sunnyツ a răspuns:

Si retardati au intrat deja in scena : DomnişoaraMişa, ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD. (bravo ma! ) Mai continua lista de retarzi? straight face P.S BlackVeil inca nu ai pus culoare. SI imi plac bananele cu capsune.

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@AlexaFunify = SLUT!winking

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Mişaaa a răspuns:

@AlexaFunify Retardată e cea care a pus aceasta "întrebare" stupidă, crezând că nouă ne pasă.

| LittleSue a răspuns:

Cacanii
am dreptate?

| Sunnyツ a răspuns:

Si retardati isi continua aparerea in mod direct si crud! Oare unde se va ajunge? :->

| Lorenada a răspuns:

Verzi!

| Sunnyツ a răspuns:

Sunt albastrii...dar nu mai conteaza! :* Multumesc :CiribiliGirl,AngellXD, stefan, GumitsaaaaaTeIubeşteee si leleny. Din partea mea (daca as putea) ati avea toti fundita!

| Barbiiie95 a răspuns:

Caprui?!

| Mişaaa a răspuns:

OO, ai învățat să editezi o întrebare. smug

| Sunnyツ a răspuns:

He he big grin DomnişoaraMişa iti dedic tie editatul intrebari! Ar fi frumos daca si tu ai invata sa citesti noua intrebarebig grin

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

@AlexaFunify tu ai inceput straight face eu cu @DomnişoaraMişa am spus doar ca nu ne pasa, si tu ne faci retardate.raised eyebrows oh go on

| CastorR a răspuns:

@AlexaFunify nu te inteleg, Daca omul se simte la T/A si nu vrea sa raspunda la intrebare corect, tu dc il faci retardat? Daca nu-ti place pe T/A, pleaca.
P.S: Caprui

| Sunnyツ a răspuns:

1.Am ochii albastri. 2.Care e faza cu T/A? Ce intrebari se pun aici? Legate de Justin Bieber si de ''cum sa'l oamarati''?

| Sunnyツ a răspuns:

TPU nu mai ce a fost inainte! sad

| Mişaaa a răspuns:

Dragă, AlexaFunify, nu te mai lauda că ai ochii albaștrii, și eu îi mai și nu fac mare tam-tam de asta. La Trivia/AMUZANTE se pun întrebări AMUZANTE, "întrebarea" ta nu a fost nici întrebare, nici amuzantă.
Mă întreb, tu ce înțelegi prin Trivia/Amuzante?

| Șâret a răspuns:

Cică TPU nu mai e ce-a fost o dată.
Și tu de unde dracu știi, ai o lună pe TPU, așa multe s-au schimbat?!

| Sunnyツ a răspuns:

ȘiretLovesJonBonJovi am mai avut un cont pe TPU! :*

| Sunnyツ a răspuns:

P.S : Nu sunt singura care crede ca TPU nu mai e ce a fost odata! :

Răspuns utilizator avertizat
| Sunnyツ a răspuns:

Chiar daca am sa primesc multe voturi de ''stupid'' sau ''nefolositor'' tot am sa zic : T/A este format doar din persoane care se cred extrem de amuzante chiar daca in realitate is vai si amar de capu lor.Regret ca am intrat pe categorie asta chiar nu trebuia. Traiti in ''liniste'' si in ''pace'' cu T/A al vostru. T/A se transforma pe zi ce trece in P/I ( prosti si idioti). P.S : Scuze pentru cei pe care i'am injurat spunandu'le ''retarzi''.

Întrebări recente