| Biki a întrebat:

Cn e justin bieber? am tot auzit de el si canta misto chiar misto si arata bine mi-ar placea sa stiu si cine e

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

Cum a zis si Ozzy intr-un interviu."Who the *** is Justin Bieber?".

14 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Cauta pe google. Gasesti acolo o gramada de chestii

| vreausaprimescraspuns a răspuns:

Cine e?laughingUn baiat de 16, 17 ani, cantaret, Si toate fetele mor dop ellaughingMai putin eu.

| DoDo a răspuns:

Daca ar fi fost asa de smecher pana acum ar fi invat sa`si dea singur cu capul in gura!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Angelofdemon a răspuns:

E un fraieerhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raportează-ți întrebarea că mi-e că o să fii cam înjurată fiindcă îl placi pe Bieber.
A propos, eu nu am uitat întrebarea aceea a ta cu fanteziile tale legate de el.

| DudaYeah a răspuns:

O aratare cu mecla de cersetoare gen tampon cu aripioare. intre tate are par, din ureche curge zar...cam asta e el laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Justin bieber zis si gaystin bieber; gaystin biberon; giastin gayber.etc

cred ca poreclele spun tot...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

"canta chiar misto si arata bine"
Nu cred ca vorbim despre acelasi Gaystin straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Reew a răspuns:

Nu-ti mai pierde minute pretioase din viata cautand informatii despre el caci oricum nu-ti folosesc la cevawinking [belive me]

| pwp a răspuns:

O fetita razgaiata.

| DOLARVS a răspuns:

Ma canta misto eu n-am nimic cu el... cocalari aia au ceva cu el. le e ciuda pe el eu asa am realizat :)) daca sunt topiti http://www.youtube.com/charts/videos_views?t=a

Întrebări recente