| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Comicul e in lucru.Care vrea sa mai apara in el?
O,nu! Am scris "care" in loc de "cine", omorati-ma.

40 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Ma *** in Je! Se zice eu in ***, ori suntem romani ori nu mai suntem

| AikkoxD a răspuns:

Ionel vrea *flutură din chelicere*

| CautNume a răspuns:

Cornel

| MaliciousDeath a răspuns:

Bun.Atunci am o intrebare legata de el.Pot sa ti-o pun?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MaliciousDeath):

Da,sigur.Dar nu cred ca ai nici o intrebare. laughing

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

"Da,sigur" se interpreteazalaughing, iar tu, domnule, ai o minte perversa.
Comicul are vreo tema anume? Nudisti, top fagoti?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MaliciousDeath):

Nu am o minte perversa, chiar nu am realizat ca a sunat...naspa.laughing
Tema e "Scoala TPU".

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Daca nu l-ai inceput inca, strecoara si un prof cu fata de pedobear care sa molesteze elevii.Bafta cu scoala, BlessingAndPerversionetc.:3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MaliciousDeath):

E gata.Ai onoarea sa il vezi prima. smug
Stai numai sa-l postez.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Oh,perv. e rapid.heeheh

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Prima etapa:negarea.
Ar trebui sa-ti accepti latura asta, pervy. Poate iese ceva bun.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_maz1tuipki1rzdyyyo1_400.gif

| ??c??? a răspuns:

Mustață al Verutzei.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru ??c???):

Am lipsit de Paste, in perioada telenovelelor.Cine e Mustata? laughing

| W3R4 a răspuns (pentru ??c???):

Băi ia lasă-mi felina în pace! laughing

| W3R4 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Felina mea.hee hee

| Ashadow a răspuns:

Daca insisti

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi eu vreau să apar happy
Cum mă poţi desena?
Vreau să arăt ca un personaj anime, ca Miku Hatsune sau ca o pisică. Sau toate trei combinate.

| Speed99 a răspuns:

Je.
P.S : eu am citit "cine" O.o

| ww2Totenkopf a răspuns:

Si je vrea.

| ww2Totenkopf a răspuns:

Je vrea sa fie personaj negativ.

| Fridăm a răspuns:

Ce preferi, cuţit sau briceag?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Euhee hee

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Le mua mai vrea. Ma vezi cum arat, da?

| Crâstoşelul a răspuns:

Eu vreau să fiu un rocăr, dacă e să fiu.

Te-aş omorî, dar sunt ocupat să mă arunc de pe bloc.

| OhGodWhy a răspuns:

Hai ca amu mere si oleaca de crima!

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Je! Je vrea sa apară in comic!

| mia100??????? a răspuns:

Vreau sa apar in el si vei fi omarat in scurt timp

| Smile2BHappy a răspuns:

Vin cu coasa.

| MaryWhiteRose a răspuns:

Daca mai faci unul, pot aparea si eu?hee hee

| MrCarrots a răspuns:

Euuuuu!

| Kissieeee a răspuns:

Si eu vreau sa apar in el! puppy dog eyes

Întrebări recente