| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Comicul e in lucru.Care vrea sa mai apara in el?
O,nu! Am scris "care" in loc de "cine", omorati-ma.

40 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MaliciousDeath):

Nu am o minte perversa, chiar nu am realizat ca a sunat...naspa.laughing
Tema e "Scoala TPU".

| MrCarrots a răspuns:

Euuuuu!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Daca nu l-ai inceput inca, strecoara si un prof cu fata de pedobear care sa molesteze elevii.Bafta cu scoala, BlessingAndPerversionetc.:3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru MaliciousDeath):

E gata.Ai onoarea sa il vezi prima. smug
Stai numai sa-l postez.

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Oh,perv. e rapid.heeheh

| OhGodWhy a răspuns:

Hai ca amu mere si oleaca de crima!

| MaryWhiteRose a răspuns:

Daca mai faci unul, pot aparea si eu?hee hee

| MaliciousDeath a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Prima etapa:negarea.
Ar trebui sa-ti accepti latura asta, pervy. Poate iese ceva bun.
http://24.media.tumblr.com/tumblr_maz1tuipki1rzdyyyo1_400.gif

Întrebări recente