| Ade a întrebat:

Completati aceste spatiile libere cu cuvinte, emoticoane sau altceva.
Azi dimineata ___ si apoi ___ M-am ___ si am ___ un ___ El ___ multe ___ Dupaia ___ si mi-am dat seama ca ___ A venit ___ si a ___ Eu l-am __ __ __ __.
Asa, sa vedem cine face cel mai amuzant text.

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Azi dimineata m-am trezit si apoi am mancat. M-am dus la scoala si am cucerit un baiat. El era simpatic si aveam multe in comun. Dupa aia ne-am sarutat si mi-am dat seama ca nu ne potrivim. A venit in ziua urmatoare si a incercat sa ma abordeze. Eu l-am ignorat.

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Azi dimineaţă mi-a intrat aşternutul în păsărică şi apoi l-am scos. M-am îmbrăcat şi am şters pisica la c*r cu un tricou de-al lui frate-miu. El mi-a spus că a supt multe p**i ca să-şi permită acel tricou şi m-a pus să-i fac rost de altul. Dup-aia am plecat la Cotroşeni Mol şi mi-am dat seama că n-aveam la mine nici un chior. A venit un tip şi a zis că m-ajută dacă-l învăţ să sculpteze ponei în spermă îngheţată. Eu l-am bătut cu dildăul şi i-am luat banii.

| Dash a răspuns:

Pot completa spatiile cu caracterul asta: _?

| Criiiiiiiis a răspuns:

Azi dimineata mo`****t o rata si apoi m`am spalat pe fata. M`am dus la farmacie si am luat hartie un animal mo`futu*t de vie. El zicea multe prostii. Dupaia ma`inveselit si mi-am dat seama ca a gresit. A venit stapanul si a luat jupanul eu l`am futu*t in toate directiile...

| MiHaI a răspuns:

Azi dimineata m-am trezit si apoi am mancat.M-am imbracat si am plecat cu un prieten.El a venit la mine cu multe fete. Dupaia am facut un futai in toata regula si mi-am dat seama ca nu suntem destui.A venit inca o fata in floarea varstei si a supt pvl@.Eu l-am felicitat pe prietenul meu pentru fetele alese.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Azi dimineata m-am trezit urland ca un papus in gand si apoi m-am spalat ca sa indepartez pubianu de pe fata. M-am indepartat de oglinda pentru ca eram dezbracata si am mers in oglinda mare sa ma oglindesc si un porc a venit si mi-a cerut. El a spus multe, chiar foarte multe. Dupa aia si-a taiat venele si mi-am dat seama ca a fost Richard. A venit din nou si a spus ca mai vrea o sansa. Eu l-am fvtvt in cap si l-am aruncat in apa Dunarii!

Răspuns utilizator avertizat