| DonaldTrump a întrebat:

Completati spatiile albe cu fiecare membru la alegera voastra http://data2.whicdn.com/images/33568025/large.png

Vreau sa vad ce alegeti :))

38 răspunsuri:
| syd2 a răspuns (pentru KamaSutra):

Eu cred ca am fost mancat, pe mine nimeni nu ma inclus in echipa lui, gata imi sterg contul rolling on the floor))))

| KamaSutra a răspuns (pentru syd2):

rolling on the floor)))
esti mana mea dreapta

| syd2 a răspuns:

Nu aleg nimic, eu sunt robul lui Dumnezeu si nu o sa fiu niciodata mancat de rahaturi.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KamaSutra):

Da de ce sa mor numai eu?

| KamaSutra a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Da de eu?
dintre toti de-aici, tocmai eu? sad

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru KamaSutra):

Doar nu strabat drumul pana in iad de unul singur?straight faceesti cea mai placuta alegerethinking, cea mai buna insotitoare posibila

| KamaSutra a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Ăăăă, nu stiu cum sa iau asta straight face

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Good luck. Si scuze ca am intarziat cu raspunsul, am fost la mare.