| wendy434 a întrebat:

Conform sursei mele informative(adica Cronica Carcotasilor),cica nu o sa fie apoclipsa,si doar o invazie extraterestra,si daca o sa fie cum au fost descrici in filmele SF, nu o sa fie mare diferenta.Deci,pana la urma,tot murimstraight face.Si ca sa fie intrebare, care vrea budinca sa sarbatorim gloriosul eveniment?

32 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Conform minții mele geniale...
Aduc eu budincă.

| wendy434 explică (pentru Musique):

Oh Musi, mereu dornica sa ajute

Răspuns utilizator avertizat
| oOSaritaOo a răspuns:

Am văzut şi eu chestia aia, au dat-o şi cei de la ştiri cică aşa au zis japonezii laughing
Eu vreau budincă! Sper că e de căpşuni sau vanilie :X

| wendy434 explică:

Stiu ce e aia.Atsta rpima, si a doua, sunt fata.Si ca un bonus, asta e T/A, aici e locul "magic" al internetului unde logica nu exista

Răspuns utilizator avertizat
| wendy434 explică (pentru TheMechanix):

Trompi amestecat cu vodka.Pentru senzatii tari romanestiwinking

| condemnedAntagonist a răspuns:

Da..oh..Stai, ce ai mă, Nicoletă?

| wendy434 explică (pentru condemnedAntagonist):

Geanin

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru wendy434):

Nu îmi posta numele pe internet.

| wendy434 explică (pentru condemnedAntagonist):

Si tu ai facut-ostraight face..Ma rog

| condemnedAntagonist a răspuns (pentru wendy434):

Serios? Nu îmi amintesc să se întample aşa ceva.

| wendy434 explică (pentru condemnedAntagonist):

Te rog sa citesti mesajul care ti l-am dat, si eventual sa raspunzi

| wendy434 explică (pentru condemnedAntagonist):

"Da..oh..Stai, ce ai mă, Nicoletă? " sunt destui de inteligenti sa isi dau seama ca numele meu e Nicoleta.Ma rog, nu conteaza, poti sa imi folosesti numele la orice orawinking

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Ai dreptate candva si candva se va vede ca exista poate ei sunt dezvoltati si vor sa cucereasca Pamantul, dar oare de ce? pentru mai mult spatiu? sau slugi? nu se stie dar ar trebui sa fim pregatiti ca in Mexic or gasit un extraterestru mort, in alta tara un extraterestru a ars pe cineva, nu prea se stue daca e de gluma sau altele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga o budinca si inca o caterinca

| AnonimuszWss a răspuns:

Blesteme! Cronica Carcotasilor mi-a dezaluit maleficul plan.Sa-i ia Dumnyiezao in jocuri.

| wj a răspuns:

Cei de la Cronica, fac un pamflet, prin urmare, ei glumesc, si au glumit cand au zis aia (ma uit si eu big grin), nu tot ce se zice e adevarat...si vreau budinca, nu am mancat de multa vremehee hee

| wendy434 explică (pentru wj):

Glumesc de glumit, da glumesc pe un faft real.Ei isi "bat joc" de greselile de la TV, chestia cu extraterestri s-a dat pe o televiziune din alta tara(banuiesc).Si logic ca nu vin extraterestri fix sa ne invadeze pe noi, deparca n-au ceva mai bun de facut*ii da budinca*

| wj a răspuns (pentru wendy434):

Hai mersi de budinca, ma revansez dupa 21, ori cu budinca ori cu o beutura sa sarbatorim 22. smug

| wendy434 explică (pentru wj):

Sa cresti mare

| s3v3n7 a răspuns:

Doar la tine vor veni extrateresti cand dormi si iti vor fura calculatorul si telefonul laughing