| CrucifiedCountess a întrebat:

Continuare la Upgrade la Nevasta 1.0
Acum un an am schimbat versiunea Logodnica 7.0 cu Nevasta 1.0 si am observat că programul a lansat o optitune subită Bebelus 1.0 care ocupă mult spatiu pe hard. În instructuni nu era nimic mentionat. Pe de altă parte, Nevasta 1.0 se autoinstalează în toate celelalte programe si se lansează automat când deschid altă aplicatie, împiedicându-i executia. Aplicatii ca Bere-între- prieteni 10.3, Duminica-la-fotbal 5.0 nu mai functionează. Uneori apare un virus - Soacra 1.0, care blocheză sistemul sau face ca Nevasta 1.0 să se comporte total haotic. Nu reusesc să dezinstalez acest program si devine insuportabil mai ales când incerc să lansez aplicatia Duminica-de-dragoste 3.0. Se pare că si alte fisiere sunt virusate. De ex.: c:/Sex_oral_sâmbăta_dimineata. exe se va activa odată cu c:/Colier_cu_diamante. exe.

-------------------------------------------------------- ------------------------

1 răspuns:
| CrucifiedCountess explică:

"Femela de culoare neagra, singura, caut prietenia unui barbat, nu conteaza rasa sau culoarea. Sunt tanara, aratoasa, nebunateca si jucausa. Imi place sa calatoresc in masina ta, imi plac plimbarile lungi prin paduri, vinatoarea, cu cortul, pescuitul, sa stau tolanita langa foc in serile lungi de iarna.
La mesele imbelsugate, langa lumanari aprinse si muzica linistitoare, voi manca din mana ta! Voi fi intotdeauna in fata usii, cand vii acasa, asteptandu-te fericita si imbracata numai cu ce m-a inzestrat natura.
Suna la (404) 875-6420 si intreaba de Daisy, voi astepta..."

* Peste 15, 000 de barbati au sunat la... Atlanta Humane Society cerand sa vorbeasca cu Daisy (o catea neagra de 8 saptamini, din rasa Labrador retriever)!

Întrebări recente