| DacaVreiSaVeziNimikTeRogSaDaiUnCLICK a întrebat:

Continuati povestea aceasta:
Mergeam prin zapada, parca zburam...
P. S.:sa fie funny

8 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

... când brusc a venit sfârşitul lumii...

| Dadditzaa a răspuns:

Deodata o cioara sa descarcat pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergeam prin zapada, parca zburam, asta pana am cazut intr-o groapa. Dar, cu ajutorul gazelor trase de mine, am zburat deasupra casei mele. Vazandu-ma, doi banditi m-au violat cumplit, si era cat pe ce sa raman gravida. Am avut noroc. Cand sa ma intorc acasa, mama s-a dus si a facut proces impotriva violatorilor, deoarece nu au folosit lubrifiant...

| andree_5411 a răspuns:

Mergeam prin zapada, parca zburam si eram singurul om dupa pamanant.mergand cu ochii inchisi pe strada pustie, am dat nas in nas cu un geam aburit.
curiozitatea pusese stapanire pe mine asa ca am tras cu ochiul.inauntru,doi soti stateau in pat.
sotul: iubito, vrei sa te fac sa te simti bine?
la auzul acestor vorbe, am vrut sa ma retrag, dar pana sa reactionez, el continua
-iesi putin pe geam, apoi baga-te inapoi in pat.sa vezi ce bine ai sa te simti.
[funda=]]]?]

| Imtheoneinvented0 a răspuns:

Mergeam prin zapada parca zburam normal ca zburam daca am sarit de la etaju zece si deodata vad stele verzi
cum danseaza prin nameti
si imi apare mos craciun
imbracat intr-un costum
care imi da un portofel
cu un kil de euro in el
si un super lamburghini
ce se mai holbau vecinii
dar ma trezesc intru-n pat
peste tot is bandajat
vai ce fain vis am avut
ce pacat ca o trecut
doctoritza i langa mine
si stiu ca nu e de bine
c o injectie uriasa
vreau sa zbor iar pe fereastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand omg prietena tocmai s`a basit.

| Bitzika a răspuns:

Mergeam prin zapada parca zburam.Imi suna telefonul un sunet ciudat Oare ce?confused
Aloooo. Du-te dracu ma vorbeste.
Telefonul la inchis.suna iar. Zi cine pzd m-ati esti mai. Iar s-a inchis. Dupa 3 minute Ia du-te in curu m-ati ma f**andute tactu sa te zdrobeasca
Cand ma duc akas mama imi zice:
-Fata mea de cand vb u asa urat?
-Eu? mami eu nu vb uratsti doar ca-s cuminte
-Ia vino puiu meu la mami
Eu ma duc la mama mea cand ce crezi?
Ma luat de urechi si mi-a zis CA DAK MA MAI PRINDE CA INJUR MA BATE CU CIUMAGU

| SuperMagicSmile a răspuns:

Mergeam prin zapada, parca zburam, cand, deodata am cazut.Cand oamenii m-au scos au spus ca nu zburam de fapt, ci doar eram prea drogat sau prea nebun.Eu le-am spus:
-Daca tt stiti, cum se zboar?
-Te arunci de pe jos si ratezi.
Cand, deodata, o marmota gicantica mov impletea sifon intr-un bec.Am luat-o de cap si i-am spus:
-Te scot la o savarina?
Ea a spus:
-Nu, ca nu ma lasa mama.
Am lasat-o sa plece iar apoi un martian mic a venit si m-a lovit cu un vibrator. I-am zis:
-Tu stii ce tii in mana?
-Nu, nevasta-mea mi-a spus ca e o bata. ce e?
-E o masina de spalat.
El a dat din cap si apoi a spus:
-Vrei branza?
-Nu. I-am spus.
-Esti sigur, e branza de pe luna.
-Atunci ok.peste cateva secunde, ma trezesc inconjurat de marmota mov, oameni(doar ca acum aveau capete de muraturi si miroseau a apa).
Apoi, totul s-a dovedit a fi doar o scuza sa ma trimita la spitalul de nebuni.
Morala:Nu sufar de nebunie, ma bucur de fiecare minut al ei.

Întrebări recente