| وذشلكدش_بلزدإلىن_1997 a întrebat:

Contu meu de pe site-u asta e mai vechi decat site-u insusi

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Contul meu de pe site-ul asta e mai vechi decat cel ce l-a inventat Insusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ti-as spune sa-ti schimbi numele... daca ma cunosti *APLAUZE*... Multumesc.

| FataȘarpe a răspuns:

Ceau. Bine ai venit pe TPU, t/a. Aici sunt multi utilizatori dedicati, persoane minunate ce au conturile active de ani de zile... Pai... Si eu. I-os aia mai stricata si noua. Te saluta Lucifer si Sfinx.

cu drag, sau ura(mai vedem), Fata Sarpe

| Eroare404 a răspuns:

Vad ca ai cont din 7 februarie 2016, adica nu esti prea vechi.

Întrebări recente