| BloodyAngel1900 a întrebat:

Copii nu v'a invatat mamica sa nu puneti intrebari stupide? Eh pentru ultimele intrebari aveti suspendare de la admin

Răspuns Câştigător
| Andu_7395 a răspuns:

Daaaa, de parca ar exista moderare pe situl asta. Haos total laughing

2 răspunsuri:
| EuILSustinePeCristi202 a răspuns:

Iar pe tine nu te-a invatat invatatoarea/profesoara ca, atunci cand verbul se afla la perfect compus, forma corecta este '' v-a invatat'', a fiind auxiliarul ''a avea''

| TaNaNaNaNa a răspuns:

Daca copii pun intrebari stupide tu ce fel de intrebari pui? Chiar m-am uitat pe intrebarile tale si mi se par cam naspa.In fine.Intrebarea asta chiar nu cred ca isi are rostul.