| Trinitas a întrebat:

Cred ca stiti cu totii ca reporterii nostri fac atata caz din uraganul acela care loveste America. Mai nou ii filmeaza p-aia cum se baricadeaza in case, pleaca pe furtuna etc.
Si ca sa am si intrebare:
De ce uraganele au nume de persoane?
Vreau sa spun, Irene nu suna inspaimantator, d-aia au stat americanii pana-n ultimul moment. Daca se numea Thunderfuck, de exemplu, in doua ore nu mai exista nici tipenie de om pe tot continentul.

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Am aceeași dilemă.
Uraganul Katrina-so what?
(îmi place Thunderfuck happy Sounds scary. big grin )

7 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

Thunderfuck suna tare rolling on the floor
deci chiar nu stiu oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| Cereala a răspuns:

Aceasi delema e si in viata mea

| Shiva a răspuns:

Ce sa facem daca americani au ramas fara inspiratie?
99.999(99) % pun numele soacrelor lor... cred ca nimic nu`i sperie mai tare, mai mult, se baricadeaza mai rau ca la uragan

| BogdyBogdan a răspuns:

laughing.sa stii ca ai dreptate

| alexxandra_2034 a răspuns:

Foarte fainlaughing

| wh3st a răspuns:

Ca n-au idei rolling on the floor