| onfire93 a întrebat:

Cred ca stiti emisiunea aia Brainiac nu? Si pe la jumatatea emisiuni era o intrebare... Ce poate face corpul lui Tickle ( ceva de genu ) si arata tot felul de chesti ce poti face cu corpul tau.Deci ma intrebam daca mai stiti trucuri din astea ca sa imi impresionez colegi tongue

2 răspunsuri:
| adryano05 a răspuns:

Nu poti sa-ti atingi cotul cu limba big grin

| unu a răspuns:

1. ia cate un creion in fiecare mana, inchide un ochi si incerca sa atingi varfurile creioanelor. n-ai sa poti pentru ca vederea 3d este posibila doar cu ambii ochi
2. stai in picioare si tine bratele intinse pe langa corp putin ridicate (sa zicem un unghi de 20 de grade cu corpul). pune pe cineva sa-ti tina bratele pe loc in timp ce tu incerci sa le ridici cu toata puterea in sus. stai asa incordat sa zicem un minut. dupa un minut, colegul tau sa-ti dea drumul la brate si tu sa le lasi moi. ai sa vezi ca au tendinta de a se ridica singure in sus.

asta mi-a amintit acum. erau foarte multe.

Întrebări recente