| anonim_4396 a întrebat:

Credeati ca Dynamo e magicianul cu trucuri imposibile, uitati-va la acest truc al lui

https://www.youtube.com/watch?v=pUbQM1N6Byk

si daca nu stiti cum a facut, va spun eu.

21 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

A... A schimbat toate cartile! La inceput am ramas "wow!", dar dupa ce m-am uitat iar am observat ca a schimbat toate cartile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floor dupa ce te uiti la video de cateva ori, te prinzi. tongue

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si care e explicatia?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A schimbat toate cartile laughing asa ca daca alegi cate alta de fiecare data, te prinzi ca toate cartile sunt schimbate. e ff usor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chris Angel mi se pare cel mai bun magician...si arata mai bine :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bitch please.
Houdini.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poate dar nu arata mai bine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bitch please 2.
Dmc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici asta...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mhm, hai, minte-ma. stim ca ti-au picat chiloteii din data ce ai deschis linkul.

| SweetMinion a răspuns:

E tare daca te uiti o singura data si il alegi pe J rosu, daca il faci de 2 ori si alegi alta carte isi pierde din magie.

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Ai observat ca de fapt el schimba toate cartile.

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi place ca lea amestecat, a scos cartea de J rosu si a spus Cartea ta acum a disparut(ma rog ceva de genu) de parca nici nu l-am vazut ca a scos o carte.

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Mai are trucuri, alea chiar fara explicatie...

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice are o explicatie, my love(si totusi nu am o explicatie la "de ce sunt eu Inca treaza la 11 seara cand eu maine trrbuie sa ma trezesc devreme ca sa ii fac micul dejun lui varumio")

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Cum a mers pana acum? Ai reusit sa te intelegi cu el?winking

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

In afara faptului ca era sa fac infart o data din cauza lui, totul a mers binisor.

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Ce ti-a făcut?

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Camera lui e la etaj, iar bucataria e la parter.Am coborat in bucatarie sa ii fac ceva sa manance(dupa ce I-am spus ca o sa il las 10 min singur iar el daduse din cap afirmativ).Nu au trecut bine 2 minute si aud ca se sparge ceva iar el a inceput sa planga.Cred ca in 10 secunde eram deja sus la el in camera, unde NU l-am gasit.L-am gasit pe unul din holuri, plangand langa o vaza dinaia uriasa sparta. Dupa aia nici 2 minute nu l-am lasat singur, unde mergeam eu il luam si pe el de a ajuns sa vina singur dupa mine cand ma duc undeva.

| anonim_4396 explică (pentru SweetMinion):

Azi e ultima zi...o sa se termine repede. happy

| SweetMinion a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu,imi place sa am grija de el.A spus tusa ca daca ma descurc pot sa am grija de el in weekend-uri,macar asa nu ma mai duc la lucru in weekend tongue Dar nu serios, e dragut(daca ma lasa sa ii fac poza, o sa ii pun poza la profil), e cat de cat cuminte, e putin pretentios dar mancare dar ma descurc si aproape ca am reusit sa il fac sa nu se mai uite in jos cand vorbeste cu mine sau eu vorbesc cu el(am eu un tic cu chestia asta,''daca vorbesc cu tine sau vice versa te uiti la mine si vice versa'')