| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Credeti ca AikkoxD si-a primit primit scrisoarea de despartire de la mine?

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sigur nu.

| AikkoxD a răspuns:

"Dragă Blessingcenumelungai,

Am primit scrisoarea ta, dar mi-a mâncat-o căţelul şi n-am putut să văd că te desparţi de mine. Scrie-mi alta şi trimite-o cu praştia.

Semnat AikkoxD.

Ps: trimite-mi şi nişte seminţe, să nu te dau în judecată. "

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

"Draga AikkoxD,

Nu mai am hartie, acum ti-am scris pe o bucata de lut (zboara mai bine cand o arunc cu prastia) si m-am razgandit asupra faptului de a ma desparti de tine, a fost o chestie datorata determinarii starii generale de autodesfiintare paropshihica in concordanta cu hedoniosmul actual prezent in societatea contemporana (...) (aici nu mi-a mai incaput pe bucata de lut) asadar, am numai seminte de la congelator.

Cu drag BlessingAnd(...)"

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Îmi sun avocatul. Cer 98% din bunurile tale.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

Stai,parca mai am cateva seminte cu caramel in ghiozdan!

O, nu, ce imi vei face? Imi vei lua 973. 27563 g de lut din 1000, 1g?
Penibil.Penibil...

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Vreau casa şi hamsterii tăi. + frigiderul şi televizorul.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru AikkoxD):

Ok.Cheile,cusca,mancarea si telecomanda raman la mine.

| AikkoxD a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Perfect.

| Zendaa a răspuns:

Crezi că ne pasă?

| GroparuVesel a răspuns:

Am ingropat scrisoarea sub salcia de pe deal.Zi-i sa caute acolo.

| Ashadow a răspuns:

Mda mi-o si imaginez scuipand cojile de la seminte pe o poza cu tine, plangand si ascultand "Broken heart" de la White Lion

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Ashadow):

Tocmai mi-ai amintit de o idee geniala.Acum trebuie sa ma gandesc daca sa o pun in aplicare sau nu.

| Ashadow a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Depinde ce intelegi prin "geniala"

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Ashadow):

E genul ala cu doua intelesuri.

| Ashadow a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Dwa m-ai lamurit

| Ashadow a răspuns:

Www sar scantei

| facepalmlol a răspuns:

Cred ca a folosit-o in loc de hartie "ingenioasa".

| IAmAFreak a răspuns:

Eu nu mai intelege nimic :o