| Rapture a întrebat:

Credeti ca am o problema daca reactionez asa cand vad o masina cu inghetata?

http://i.imgur.com/Oz1vY.gif

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cade grasana...cutremur in japonia...

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Esti perfect normala

| Bya132 a răspuns:

Nu o.o

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Kazimir a răspuns:

Eu ma masturbez frenetic cu perna cand vine inghetata... si incep sa dau limbi la saltea... deci e ok pentru tine

| pinguinuVerde a răspuns:

Şi eu fac ca o mâţă în călduri când văd maşina cu îngheţată.

| pinguinuVerde a răspuns:

IloveKazimirAndLisa, deci linsul saltelei avea un rost. Deja începusem să cred că eşti ciudat; D

| 3rdWW a răspuns:

Nu draga, esti perfect normala.
Grasa si diabetica, dar normala. ^^

| bombănucleară a răspuns:

Nu crezi ca ai mancat prea multa inghetata? Mancarea de la Fast-Food o sa te ajute sa slabesti.

| FucktheSystem a răspuns:

Nu cred. Eu încep să latru când văd mașina de înghetată.

| MiHaI a răspuns:

Eu incep sa daram casa cand vine inghetata

| Radioactive a răspuns:

Na', da' de unde?! Ultima oara cand am vazut masinuta de inghetata am jefuit o banca. PS: Imi uitasem portofelul acasa.

| andrei62 a răspuns:

Normal ca nu

| Rapture explică:

Multumesc. Multumesc tuturor. M-ati incurajat. Ma simt mai normala.happy
Mai ales dupa ce am citit raspunsul lui @IloveKazimirAndLisa... *straight face*

| gusky a răspuns:

Eu cand vad masina de inghetata ma chisanfreza(ca n-am gel)

Întrebări recente