| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Credeti ca Andreea Tonciu are talent si o sa ajunga o mare vedeta?
http://www.youtube.com/watch?v=kk2IkE3y-8Q7

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

OMG!
Cele mai proaste cur*e! Mi se face greaţă numai când o aud p.aia că râde!
laughing

11 răspunsuri:
| MyObsession a răspuns:

Piei Satana x_x

| Deny1333 a răspuns:

Tu chiar ne doreşti aşa de mult răul încât ne arăţi chestia asta?

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Mi se face rău...

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Mi s-a făcut greață.
Nu, serios. Chiar mi s-a făcut greață. :/

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

I-auite laughing am primit si funditalaughing
Mersi!

| NeverAlone a răspuns:

Rebecca Black se vede.

| DyaElla a răspuns:

Daaaaaaa sigur rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| xMary a răspuns:

Mi-e si frica sa dau click thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când credeam că am scăpat de Rebecca Black, vin surorile ei.
/headdesk

| Ralu20 a răspuns:

Talent?! Nu exista asa ceva la Andreea Tonciu. Daca prin minune descoperti un talent ascuns al ei lasa-ti-mi si mie un mesajlaughing>

| Ralu20 a răspuns:

Talent?! Nu exista asa ceva la Andreea Tonciu. Daca prin minune descoperti un talent ascuns al ei lasa-ti-mi si mie un mesajlaughing.