| Scuturici a întrebat:

Credeti ca exista vampiri? laughing
Vreau argumente "puternice"(convigatoare) nu ceva de genul: "Nu cred in ceea ce nu vad cu exceptia lui Dumnezeu" Daca e sa o luam asa nu stiti ce a creat si ce nu a creat Dumnezeu.Conform mitologiei grecesti vampirii au aparut de la Lilih-femeia vampir laughing in fine sunt curioasa imi place sa-i studiez sunt interesanti. E un hobby.

Răspuns Câştigător
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Dupa cum zice @Dafina, am si eu un hobby, imi plac, in genera, SF-urile si nu vad de ce vampirii sa nu se incadreze in lista mea de favoriti.
Nu mai pute la t/a intrebari care nu sunt stupide sau ironice pentru ca nimeni nu te ia in serios, iti spun eu.
Mai vorbim. Pa-pa.

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Inca ma pis pe filmele cu vampiri, inca te *** pe unde respiri straight face

| Criiiiiiiis a răspuns:

Sa evitam si categoria T/A.

Mda.intr-un fel.adica nu cum vezi u la tv ca zboara si te musca de gat sau cestiu eu ce alte povesti.eu am vazut o emisiune pe discovery se numea "FEMEI DIABOLICE " sau cam asa ceva si in emisiune se descriu tot felul de crime facute de femei si odata o aratat un grup de 3 fete***a fost reconstituire la tv dar nu cred ki serial de fictiune ca ar trebui sa scrie la sf sau ceva***(care nu credeau in dumnezeu si se imbracau in negru machiate la fel in negru si per ansamblu aratau cam neobisnuit.nu erau nici emo nici rockere dupa stil) care practicau niste ritualuri oculte si le-o aratat cum or omorat un om si apoi i-or baut sangele si de exemplu mai mergeau noaptea dupa 12 in cimitir aprindeau peo patura lumanari si tot felul de prostiii ziceau incantatii si aveau pahare in care isi puneau sange(se taiau pe vene toate 3 si sangele care curgea il bagau in pahare ca de vin/sampanie si beiau fiecare).asa ca eu cred ca exista dar nu chiar vampiri pentru ca iti dai seama ca nu traiesc nici vesnic nici nu zboara sau alte prostii.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Eu nu cred in ceea ce nu vad. NICI IN DUMNEZEU! Sa nu credeti ca am spus-o la gluma. Vorbesc chiar f. serios.

| BlackVeil a răspuns:

De Always cu aripioare n-ai auzit? straight face

| CoffeeTIME a răspuns:

Deci vampiri există :O am vazut unu la mine in cadă. Nici acum nu mi-am revenit dupa şoc va trebui să mă duc la mai multe şedinţe la psihologa mea. Cred că e ceva legat de încalzirea globală.

straight face P.S : A fost destul de convigator? straight face

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Nu cred.Nu am argumente.
Oricum și eu am hobby pentru vampiri...imi plac...nu știu de ce.

| Scuturici explică:

In primul rand nu ma uit la filme cu vampiri doar ma uit pe site-uri cu vampir si ma pis eu pe tine ma Dava habar nu ai ce e cu viata mea,ce gandesc, ce conceptii am asupra vietii! Iti este ciuda ca tu nu ai despre ce vorbi sau un subiect care te pasioneaza? Cum am mai spus i unele intrebari/raspunsuri sunt mai ciudata si este multa lume idioata care nici macar nu vor sa ma inteleaga, iar tu faci parte din ea.

Cat despre emisiunea aceea e f. faina.Am vazut si eu acel episod...

Întrebări recente