| CostitaAfumata a întrebat:

Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinel? El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd

Răspuns Câştigător
| infires a răspuns:

Aaaa,pai am stat putin sa ma gandesc, care Gherghinel, dupa mi-am amintit, ca il stiu, dar nu cred ca aveti sanse, el de fapt e cu 5 ani mai mare, si are deja 4 amante,una dintre ele e Mărie,o sti,aia de la colt de la spitalul de nebuni,cica a fost deja pe acolo,dar nah,alta e aia,aaamm,cum era...a da, Georgeta,a treia e din Moldova cred, asa parca mi-a zis, aia cica o cheama Olga, si mi s-a spus ca ea e si cu Ion, iar ultima cica ii Tatiana, sti aia, din cartierul ala in care sunt muuuulte babe barfitoare.Gherghinel crede ca ea are 20 de ani, da' ea de fapt are 65, si-a facut injectii ca sa para mai tanara, batranii din zilele astea.
Ei, dupa ce ti-am spus cum stau lucrurile, cred ca nu mai vrei sa fii a 5 amanta a lu' Gherghinel, de fapt si pechinezul lui cica are 2 amante...heh

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dacă nu te ia el, te iau eu.

| MâţulMov a răspuns:

Nuuuuuu.

| Polaris a răspuns:

Sunt eu prea bătrân sau întrebarea asta mi-e chiar cunoscută?

| Furculingură a răspuns:

Hahabatting eyelashes Suna cunoscuta:
Nu se accepta intrebarile:
-Intrebarea fara raspuns (sau care necesita interventia Mamei Omida)
"Credeti ca o sa ma marit cu Gherghinel? El e cu patru ani mai mare decat mine si are un caine pechinez surd''

| BeastMaster a răspuns:

Credeti ca daca pui o intrebare interzisa aceasta va disparea in mod magic?
Vom afla...

| AtateaConditii a răspuns:

Cine e ala? Orice e posibil si ce conteaza daca are un catel surd, iti iei si tu o catea surda ca sa ii zici ca aveti ceva in comun.

| iKeel a răspuns:

Îţi zic eu că sunt magician, o să fac să-ţi dispară întrebarea.

| Denisgagicarul2024 a răspuns (pentru iKeel):

Și a trecut 12 ani și nu a dispărut această întrebare. Vraja ta este cam slabă frate happy.

| LikeACandyxD a răspuns:

Da sigur.
Dar iti propun sa te mariti cu cainele. v-ati potrivi mai bine.

| JeSuisAnonyme a răspuns:

Draga, doar Mama Omda stie, vrei parerea mea?
Ia-ti un cal si muta-te in Peru... O viata placut

big grin

| georgeggg a răspuns:

Cred ca te-ai potrivi cu catelu ca doar e sunr si nu aude intrebarile stresante pe care le pui si pe care le scrii pe TPU straight face
vezi ca Gherghinel e daja maritat cu cainele asa ca trebuie sa il insele catelu pe Gherghinel ai grija in viata ta amoroasa cu cainele

| Mihaitzan a răspuns:

Gherghinel, ala cu un caine surd si pechinez pe deasupra? Aaa, pai e vecinul meu, ce sa mai, nici o sansa, mai are 3 sotii. Dar stai, Girghinel e catelul, si stapanul e surd d'oh, ma rog, nici o sansa, Gherghinel asta e cel mai "jmecher gagicar" pe care il stiu...