| Just4Joker a întrebat:

Cu dedicaţie pentru. toate feteleeee!

http://i.imgur.com/6F42P.png

Răspuns Câştigător
| CastorR a răspuns:

Fail! : http://www.TPU.ro/utilizator/oime/intrebari/

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Si exact poza cu emma watson si-a gasit sa-si puna la avatar...

| Kazimir a răspuns:

Mă simt scârbită. Eu de la 18 ani m-am masturbat. Atunci am avut și primul contact sexual cu un băiat. Apoi 2 ani mai târziu am devenit bisexuală.

| Just4Joker explică (pentru Kazimir):

Trebuie tu să mă bagi mereu in ceaţă... laughing Pân' la urma, eşti fată sau băiat?

| Kazimir a răspuns (pentru Just4Joker):

Să fie clar: cine e în poză e soțul meu. Uite poză cu mine și cu el: http://i.imgur.com/HAhFT.jpg

| Ţepeşu a răspuns (pentru Kazimir):

Daca nu spui ce pixul meu care s-a terminat esti il fac pe Pedobear sa te iziteze in timpul noptii

| GhostStar a răspuns (pentru Kazimir):

Ai ajuns pe 9gag...

| Kazimir a răspuns (pentru GhostStar):

Cum dracu? Link plz.

| Just4Joker explică (pentru Kazimir):

Mda... te-am vazut si eu...
Sub titlul de ''Romania's bisexuals'' sau ceva de genul.

| Musique a răspuns:

Cu capul.

| ViezurE a răspuns:

Probabil e un virgin psihopat ce cauta motive de labba.

| MyObsession a răspuns:

Observ cu Emma.deci mai mult de 13 ani nu are.
La 18 ce-o face? Îşi bagă ranga în c*r?

| Deny1333 a răspuns:

Dacă aşa stă treaba, eu mă fac băiat. straight face

| Woodenpints91 a răspuns:

Da,o ştiu pe duduie. Acum vreo 2 ore,îmi spunea că ea caută un băiat frumos,inteligent, amuzant, sensibil...etc,nu unul ca mine care bea 2 beri pe minut şi-i râgâie în faţă.
Se pare că nu la găsit, şi a recurs la metode ajutătoare. Are vreo 3 întrebări de genul.

| Prapacea a răspuns:

Nu se poate opri http://imgur.com/E5vZi

| monstrulet a răspuns:

Ai vreun link cu poza de fundal de pe desk?

| Mangustă a răspuns:

Deci a pus la mai multe categorii, o vazusem acum cateva minute. Criza adolescentei n-ai cei face, trece in cativa ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Mangustă a răspuns (pentru TheMechanix):

Camasa de forta? Daca nici asta nu merge nu mai am idei. (I lied! M-am uitat la torturile din evu mediu aseara!)

| GhostStar a răspuns (pentru TheMechanix):

Ce ai ma? Betty poate...sau ema

Întrebări recente