| MisteriousMan a întrebat:

Cui ii e teama cel mai mult? La primul raspuns corect dau foonda :X:X:X succes!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să ne fie teamă de doctorii incompetenți care îi avem în spitale, ne omoară înainte de termen!
Pa, pa.

7 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Pai... Din cate stiu in aventura in anul 5 cu Harry in DepartamentulMisterelor l-am intalnit pe Cap-De-Mort. Adica Harry l-a vazut dar imi fine...Lu` Cap-De-Mort ii este cel mai frica de Albus Dumbledore.tongue

| NoMusicNoLife a răspuns:

Fricosului

| rockelle75 a răspuns:

Lu` Fernando de Caransebes sau lu` Perversu` depe targu ocna =)

| Dragosgan a răspuns:

Mie imi e teama...sa nu il omor pe Basescu.

| Geeeo21 a răspuns:

Mi-e frica de serpi nail biting!

| MisteriousMan explică:

laughing Asta era o ghicitoaree...
Raspunsul era
Fricosului laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lui chuck norris sigur nu`i e