| rolfenstein a întrebat:

Cui ii place de jessica alba? http://funnyblog.ro/wp-content/uploads/2010/12/jessica-a lba-naked.swf mi se pare cea mai sexy femeie din lume.

Răspuns Câştigător
| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Bah am czt de pe scaun! crying(
*palnge* crying(
am facut buba oh go on
aveam o caisa in mana+aveam boxele date la maxim :-l
bunica`mea s`a speriat cand a auzit ca tip iar apoi a venit in camera sh a vazut imag aia laughing)
s`a speriat de a inceput sa tremure laughing)

12 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Mi-a sarit inima din piept.

* plange*

Mi-a sarit si nectarinaaa pe joos! crying

| RockaruL a răspuns:

Nu e deloc amuzant...io cel putin aproape m-am cac*t pe mine! Cineva ar putea face o trauma sau patii ceva din asta! Am vazut un video cu un copil care a facut atac de la o porcarie dinasta!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Tu nu stii ca aveam castile la maxim nu laughing)

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Era bunica la PC.A facut infarct.E sexy tipalaughing

| AlQaeda a răspuns:

Bagati'as &*^$&^%# ce m-ai putut speria! si m-am uitat la ora 1:48 nu esti normal

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Mda,nu m-am speriat. Imi placea mai mult cand juca in Sclava Isaura. Acum e mai rosie. laughing

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Isn`t funny!straight face

| BOOBZen a răspuns:

Bai e fumata faza, cineva a mai facut aceeasi chestie:
http://www.tpu.ro/......rat-parca/

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Bah ce noroc pe mine! Nu aveam boxele pornite si nici castile, asa ca am vazut doar imaginea si am inchis`o imediat! Fratee[dumnezeu e cu mine]
P.S.:Ma duc sa fac matanii!

| zooooza a răspuns:

Dap,e veche faza laughing dar e super tare laughing) poate face cineva de pe aici infarct laughing)

| monymonika a răspuns:

Doamneeee ce m-am speriatlaughing mamaaaa si acum imi bate inima. Nenea, eu sufar de tahicardie...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu aud nimic.
Ba, penisache vezi ca aveam boxele la maxim straight face