| Dean1996 a întrebat:

Cum a fost primul vostru sărut?
P. S: Trivia/Amuzante

20 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Umed,sarat,cu gust de vas de toaleta,cu aroma de voma,lipicios,cleios,respingator,ciudat,ma strambam incontinuu,mirosea a cadavru prin jur,la un moment dat i-am muscat buza si i-a dat sangele,am continuat sa ne sarutam, dintii mei erau rosii, am inghitit 1 l de sange straight face
In concluzie:Superrrrr!

| Bya132 a răspuns:

Pe undeva pe la 5 ani. cu unu de 19 ani.
Cu gust de vechiul five

| Kazimir a răspuns:

Uscat... ambii am luat trihexifenidil substanta ce`ti usuca enorm gura si iti da o senzatie neplacuta...

| giuly a răspuns:

Zăbălos.

| NOBODY a răspuns:

Cu multă salivă.cu gust de spermă

| LoL a răspuns:

Mentolat...

am precizat ca ce am sarutat prima oara a fost o inghetata de menta?

| AudImagini a răspuns:

Cât a durat să copipăstuieşti întrebarea asta?

| AudImagini a răspuns:

@Comeandtellmesomething singura chestie la care mă gândesc e că te'ai sărutat cu un peşte mort... or something

| Digital112 a răspuns:

A fost gustos... am cules si seminte...

| MikiPiki a răspuns:

Iti spun cand o sa se intample

| bombănucleară a răspuns:

Umed cu gust de friptura de porc.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Umed

| pwp a răspuns:

Cu multe bale.

| Insomnii a răspuns:

Plagiator,xerox!
Nu mai copiati frate intrebarile fiti si voi mai originali.

| Bylok a răspuns:

Inca nu l-am avut big grin

| Dean1996 explică:

@AudImagini îmi vine să mor când văd cum ai scris,, copy/paste" chiar dacă suntem la T/A
@DeeaPisicuta Zic că mai bine întrebarea asta decât să vă mai aduc aminte de existența maimuței Bieber.Valabil și pentru @AudImagini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am sărutat asfaltul la o căzătura, avea gust de asfalt. thinking

| roxycool a răspuns:

Am fost la un spectacol si s-au stins luminile si ne-am sarutat

| Maya_8462 a răspuns:

Dulcee.

| MayaFishyHammyMissyJackyPuffy a răspuns:

Ce intrebare mai e si asta?