| godge a întrebat:

Cum ai reactiona daca ai fi profesor, ai venii cu laptopul la clasa. iar unul din elevi te-ar ruga sa pui filme deochiate?
Cel mai amuzant raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Weedier a răspuns:

Profesor?
Doamne f*tă, în viaţa mea n-aş deveni aşa ceva.

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Lesbian,Bdsm sau orgy? votati.

| Naяutσ a răspuns (pentru Apache):

Expert, ceva ma face sa ma gandesc ca nu esti doar Expert TPU smug

| Apache a răspuns (pentru Naяutσ):

Care ar fi rostul sa stai pe site daca nu te si distrezi putin pe el?

Acum 3-4 ani stateam doar la t/a...

| єχcєєℓ a răspuns:

Păi și banii?

| suităr a răspuns:

Bă da' dacă chiar doreau să vadă pe unde naște o balenă îi duceam la spital.
Vecina, felicitări scumpa.

| PedoBarbie a răspuns:

Le-aş pune.

| Naяutσ a răspuns:

As pune, apoi m-as uita la ei cum saliveaza in timp ce imi beau tacticos cafeaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as lasa, ba chiar l-as ruga si as trimite un elev sa cumpere multa iarba si mult alcool.

| DoriKat a răspuns:

Le-as spune ca daca ei gasesc site fara virusi, eu ii las sa se uite!

| JustHappiness a răspuns:

Îi pun, nu? Nu așa se cade? Vreau să fiu o profesoară bună, plăcută de copii.

| ThatOneGuy a răspuns:

As rula videoclipu cand o *** pe ma-sa happy