| Idkidk a întrebat:

Cum ar fi persoana perfectă pentru voi?

35 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu ochii unui melc.

| RAY a răspuns:

Cand iubesti i accepti si defectele

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu cred ca exista sad

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

happy La mine există.winking În fine, poate o găseşti, lumea e mare, sunt multe persoane!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Stiuwinking

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Lumea e mare.batting eyelashes Cristinuca nu e?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Mă mir că nu ai găsit persoana perfectă, dacă tu eşti perfect...Nu ar trebui să ai numai persoane perfecte în jur? thinking

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Ba da... laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

smug Eu măcar ştiu persoana perfectă. Nu mai am felicitări!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Cu cine mai vorbesti?

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cu Mistreţ.
Ia uite-l cum mă cercetează rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Vad...m

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

rolling on the floor Nu sunt singura care cercetează!

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Cristinuca e perfectă pentru altul.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Glumeam. rolling on the floor Ai mai avansat cu acel coleg?

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu.
Suntem doar mai apropiati.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Îl mai placi? Apropo, succes!winking

| R0R0 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu cred.
Habar n-am... Nu am timp pentru asa ceva.

| Idkidk explică (pentru R0R0):

Cum ştii tu!winking

| Doub a răspuns:

Hm, persoana perfectă?
Cea care să se holbeaze la mine şi să-mi pătrundă în adâncurile minţii şi ale inimii şi să nu rămână cu traume.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai mi-ar placea sa fie sincera, intelegatoare si inteligenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie perfect cu tot cu imperfectiuni. DAR nu exista.

| Idkidk explică (pentru anonim_4396):

winking Poate există.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu, nu exista.

| MistretulPufos a răspuns:

Cineva care nu mananca carne de mistret si nu tine o pusca in mana si e insotit de un ogar

| Otto2014 a răspuns:

La fel de psihopata ca mine, dementa etc,

| syd2 a răspuns (pentru Otto2014):

Si ambele o sa dati cu pumnul in burta la toti colegii, haha ce amuzant, dar stati sunteti demente happy.e o gluma doar.

| Otto2014 a răspuns (pentru syd2):

Am inteles, doar e categoria trivia/amuzante, nu? big grin
Daaa, ne luam de toata lumea big grin

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Staţi voi liniştiţi, undeva, cândva ve-ţi întâlni pe acel/acea jumătate cu care să vibrezi din cap până în picioare, o să vă daţi seama la momentul potrivit. Eu cred că fiecare are o jumătate undeva, acea completare de care are nevoie fiecare. Vorba aia "Niciodată să nu spui niciodată"!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Pai ca si mine... Nebuna, amuzantă... Dar nu cred că mai există lumea sincera. Acum e toată lumea MOARTA după bani, si vor doar aventuri.

Răspuns utilizator avertizat
| SSJGohan3 a răspuns:

Cat mai apropiata de chestiile care le iubesc..echivalent la tine sa aiba cat mai multe din calitatile care iti plac la o persoana[gen amuzanta in situatiile care ai nevoie, serioasa cand ai nevoie..sa te ajute indrume si inteleaga si totodata sa nu te bata la cap, etc e destul de greu dar poti gasi persoane foarte apropiate de partile morale si mai putin pe fizic dar daca reusesti sa le dai "nota" tuturor calitatilor poti sa atingi ceva cat mai aproape de adevar..si mai e ceva... daca are toate calitatile morale si ca si caracter..aspectul se poate modifica daca vreti in timp(operatii, antrenament de slabire ingrasare etc...) dar daca e total pierduta pe calitatile fizice.e doar naspa pe partea ca nu vor fi copii exact cum iti faci asteptarile..acum tu vezi ce "note" dai in functie de ce iti place]

Ti-am raspuns cat mai sincer, si in acelasi timp am incercat sa te fac sa intelegi cum vad eu. sper ca ti-am raspuns la intrebare

| LonelyHeart112 a răspuns:

Sa fie dragut, kawaii, sociabil, amuzant, destept, si la aspect nu am neaparat preferinte... Doar sa fie dragut.
Multe mai vreau. Da' n-am sa primesc nimic. :/