| Idkidk a întrebat:

Cum ar fi persoana perfectă pentru voi?

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Idkidk):

Nu, nu exista.

| Doub a răspuns:

Hm, persoana perfectă?
Cea care să se holbeaze la mine şi să-mi pătrundă în adâncurile minţii şi ale inimii şi să nu rămână cu traume.

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Staţi voi liniştiţi, undeva, cândva ve-ţi întâlni pe acel/acea jumătate cu care să vibrezi din cap până în picioare, o să vă daţi seama la momentul potrivit. Eu cred că fiecare are o jumătate undeva, acea completare de care are nevoie fiecare. Vorba aia "Niciodată să nu spui niciodată"!

| LonelyHeart112 a răspuns:

Sa fie dragut, kawaii, sociabil, amuzant, destept, si la aspect nu am neaparat preferinte... Doar sa fie dragut.
Multe mai vreau. Da' n-am sa primesc nimic. :/