| Eroare404 a întrebat:

Cum ar fi sa va treziti intr-o dimineata in alt loc decat cel in care v-ati culcat?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Sunt asemenea persoane, somnabulii. Am patit-o si eu de doua ori. M-am ridicat din pat, am intrat in camera bunicilor, m-am asezat la masa apoi m-am intors in pat. A doua oara dimineata m-am trezit sub pat. Aveam pat cu picioare inalte. Sunt, insa, persoane la care este cronicizata. Adica fac asta in mod frecvent. Ca gluma: ar fi bine daca ma-si trezi printr-o insula cu multa vegetatie, unde-i cald continuu si sa nu fie nimeni. Sa traiesc din vegetale si vanand, sa nu mai aud de civilizatie macar un an.

| AndyKama a răspuns:

Ar fi o dovada ca am baut atat de mult incat nu stiu ce s-a intamplat in ultima noapte...