| CloserToTheEdge a întrebat:

Cum arătați dimineața după o noapte nebună? Eu mă trezesc așa de aranjată că aș fi bună de pozat în Vogue.

10 răspunsuri:
| Somberヅ a răspuns:

Nici nu mă mai trezesc x_x

| VacutzaRoscata a răspuns:

Depinde de ce am facut in noaptea aia nebuna

| Callme a răspuns:

Eu arat ceva gen revista "Pichinezul meu nu a invatat inca sa faca la ladita, ce sa fac?!"

| Vizitiul a răspuns:

Eu sunt bun de pozat si nearanjat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/LOr3P.jpg Ceva de genul. Omuletul acela e cel care m-a trezit.

| Musique a răspuns:

Eu mă trezesc ca toţi ceilalti, cu moţ în frunte -_-'.

| Șâret a răspuns:

Haaaaai fathaaa, p bunee?
j eu la fhel fathaa

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Eu ma trezesc asa de aranjata ca as fii buna de pozat in Playboy

| HepiBăluns a răspuns:

Hai sa nu mai vorbim de mine, dimineata arat ca ciupacabra...

| justtrust a răspuns:

O tu si oprah laughing

Întrebări recente