| Barajag a întrebat:

Cum aratati cand dormiti?big grin

Răspuns Câştigător
| Minty a răspuns:

Ca si bebicu asta:

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0&tx=79&ty=85&biw=1280&bih=803

glumeam:)))))

31 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu fata in perna sau sub perna dupa cazthinking

| Maximus a răspuns:

Nu stiu nu m-am uitat in oglinda! big grin

| Anduciu a răspuns:

Invelita pana in gat, cu coltul paturii sub cap si cu parul in toate directiile.Ma bucur ca nu dorm cu gura deschisa.big grin

| paramore a răspuns:

Aoleu pai sunt un dezastru natural, am un picior jos din pat, o mana sub perna si un picior sub minelaughingsunt elasticasmugvorbesc prin somn, nu stiu cu cine ma tot cert, dar na...si de cate ori ma trezesc mi-e frig, ca plapuma zboara prin casa

| Aero a răspuns:

Ca un fluturas happy

| elyssa20 a răspuns:

Aaa arat foarte bine in somn...cu "degetu" laughing)) tu cum arati ursule?

| Malvina24 a răspuns:

Acum fara misto...eu nu arat bine, mi s-au facut o data o serie de poze de catre tati si soramea in timp ce dormeam si nu-mi place deloc cum am iesit in ele(eu si ursul meu Oso in pat, eu il strangeam in brate si aveam o fata de mort)

Elianna
| Elianna a răspuns:

Ca o sarmaluta mai maaare! Sunt invelita in plapuma (daca este rece desigur) pana in cap de mi-se vede doar nasul si am trasa plapuma sub mine pe toate partile! Si am ochii inchisi!

| Andutsaa a răspuns:

Auuulaughing...invelita pana`n gatlaughing, cu capu` pe la jumatatea pernei si perna pe la jumatatea patuluilaughing, cu un pricior afara din plapuma, cu coltu` de la plapuma sub cap (uneorilaughing )...si mai departethinking

| Parmalat a răspuns:

Eu stiu cum arat cand fac sex fiindk am facut-o intr-o camera cu oglinzi pe toti peretii dar cand dorm habar n-am laughing

| cretzufinish a răspuns:

Obosita... eventual cu cearcane, ca altfel nu as dormi. laughing

| Roby67 a răspuns:

Vino sa ma vezi si dupa aia imi spui si miewinking

| Libelle a răspuns:

Am un stil tare ciudat de a dormi
deci ma pun in pat, cu capul pe perna si cand mi se face somn de tot ma in torc pe partea dreapta si fac plapuma cocolos si perna si le iau in bratelaughing
si asa dorm pana dimineata
ma trezesc totdeauna cu piciorul drept peste plapuma mototlita
rareori dorm pe burta cu o mana sub pernabig grin
dar tu?>

| tania77 a răspuns:

De obicei dorm pe o parte sau cu fata in sus(asta mai rar) in schimb pe burta nicioadata, deoarece am senzatia ca ma sufoc, din cate mi-au povestit sotul si fratii eu dorm cam asa:cu gura deschisa asta ca sa pot sa sforailaughing(sa nu intelegeti ca sforai tare ca barbatii, vorba sotului ai tu un sforait care numai tu il poti face)adorm cu capul pe perna dar nu stiu cum se face ca ma trezesc mereu fara perna, noaptea in somn dau din picioare si ma dezvelesc ma trezesc spre dimineata ca imi este frig si nu stiu de ce? Asta daca nu are grija sotul sa ma inveleasca la loc, deci somnul alaturi de mine este un chin:d

| positivity a răspuns:

Eu laughing, sa ma gandesc.

Ca sa pot adormi trebuie sa am o mana sub perna, un picior pe plapuma, o mana pe perna si capul pe perna laughing

| Hombre a răspuns:

Daca vrei sa vezi fac un drum sa ma culc la tine. Cu aceasta ocazie te vad si eu pe tine cand dormi, si sa crezi tu ca bat atata drum doar pentru a vedea te vedea dormind, avem treaba tati, admira-ti blana cea frumoasa cat mai ai tamp, ca ti-o tabacesc. @Roby 67 nu te baga la ursoaica ca iti trimet o racheta sol-aer-sol si iti turtesc fesul rolling on the floor

| okydoky a răspuns:

Pai cu o perna sub cap si o perna in bate, piciorul drep sau stang (depinde pe ce parte dorm)peste patura...Catodata mai sforai daca sunt racita sau daca suntt foarte obosita... Mi-a fost facuta o poza cand dormeam si aratam cam nasol, adica eram asa trista suparata, nu mi-a placutbig grin

| Barajag explică:

Cum doarme ursul din poza de la avatar, asa dorm si eubig grin

| Cσσкiє a răspuns:

Ursuliko, mi-ai amintit de-o chestie!
Visam că băteam tare în uşa mătuşii mele şi nu răspundea nimeni, culmea e că băteam în perete în realitate, parcă eram somnambulă. M-am trezit cu pumnul în perete şi cu luminile aprinse în toată casa. A doua zi am întrebat-o pe bunica ce s-a întâmplat şi ea a spus "Bătea cineva tare şi am crezut că străbunicii i s-a făcut rău". Deci, dacă o să spun vreodată "Vreau funda", să ştiţi că scriu în somn, doar n-am cerut niciodată.
Şi ca să-ţi răspund la întrebare: Cred că arăt foarte aiurea.

| Crisstina a răspuns:

Promit ca o sa`mi fac o poza in timp ce dorm. laughing

| Roby67 a răspuns:

@hombre, oare de ce nu imi este frica mie de rachetele tale pline cu aer caldut? laughing

| CarmenR a răspuns:

Nu foarte binelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am vazut intr-o poza de la 5-6 ani cand dormeam si nu-ti dadeai seama care era diferenta dintre un ingeras si mine day dreaming.

| clauss a răspuns:

Chiar nu stiu si dimineata cand ma trezesc nu ma uit in oglinda sa nu ma sperii si dupa ce ma schimb si ma spal pe fata indrasnesc, dar cu teama

| love4u a răspuns:

Ce intrebare, ahah laughing) nu stiu.

| AngelandDemon a răspuns:

Arat super fain cand ma trezesc

| Emmeii a răspuns:

Ciudat.

| Brotacelu a răspuns:

Pai depinde de stare, cateodata dorm rastignit pe tot patu, cu patura langa pat, ma rasucesc de 50. 000 de ori in pat toata noaptea sau daca nu dorm in patura si in pozitia lu` tutankamon laughing)

| Frau a răspuns:

laughing
cand dorm singurathinking stau foarte cracitalaughingcu un picior in sus chiarlaughing
cand mai dorm si cu soramea...laughing
mereu ma trezesc cu capul la picioarele eilaughing

prfml
| prfml a răspuns:

Arat nepasator.