| andrei0andrei a întrebat:

Cum as putea dresa de unul singur un caine sa nu mai iasa afara din curte? e destul de intelegator dar cand vede poarta deschisa iese afara si mi-e frica sa nu il calce vreo masina sau ceva mai ales ca are si puisori.

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

1.Sa inchizi poarta
2.Ii spui asa:"Daca mai esi din curte te castrez, ai inteles bah?"

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

"Zgardă electrică" îţi spune ceva?

...pentru tine, nu pentru câine.

| LolNope a răspuns:

In primul rand...

Cocalar alert, cocalar alert.

In al doi-lea rand, nu poti.Ai probleme mintale mult prea mari, incat nu faci diferenta intre Hobbies&Pets si Trivia/Amuzante.

| BiaSiAtat a răspuns:

Te-ai uitat măcar la categoria la care ai pus întrebarea băi baietele!? bring it on