| mariana_1559 a întrebat:

Cum ati aflat de site-ul TPU? eu de la un prieten.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot de la un prieten bun(my ex-boyfriend)happy

16 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu am aflat singura, cautam ceva pe internet si apoi am accesat o intrebare postata de un utilizator TPU, mi-a placut site-ul si m-am logat! e super! pana acum e cel mai bun si preferatul meu!

| Barajag a răspuns:

Intamplator am vazut acest site si apoi in gandul meu am zis:
-Ia sa vad ce se intampla pe aicihee heeSi uite asa, m-am logat de cateva luni bune si hoinaresc pe aici mai mereubig grin

| Razvan a răspuns:

The old Gugal.Niciodata nu te tradeazahappy

| marrr a răspuns:

Eu cautam ceva pe google. si era o intrebare de genul" de ce e cerul albastru?". Nu stiu exact ce cautam, dar am dat peste acest site si la inceput am crezut ca e la bataie de joc, nu stiu de cestraight face dar mi-am schimbat parerea intru totul

| madalicious a răspuns:

La fel ca primii 3.laughing Pusesem o intrebare la google search si mi-a iesit site-ul asta cu intrebarea pe care o pusesem si eu. Exact aceleasi cuvinte! Si m-am gandit: mai sa fie, nu sunt singura care se gandeste la asta! Si mi-am facut cont pentru ca mi s-a parut interesant.

| tarziu a răspuns:

Google+intamplarea=TPU

| Pho3nix a răspuns:

Cautam ceva pe google si am descoperit siteul.
Mi s-a parut foarte interesant si mi-am facut cont.tongue

| Mjdolhfi a răspuns:

Intr-o zi cautam nu stiu ce pe net si am gasit ceea ce cautam pe TPU.Imi placea sa citesc intrebarile si raspunsurile date de ceilaltihee hee. Intram des, dar nu aveam cont si intr-o zi nu stiu cum dar m-am decis sa imi fac conthee heesi de atunci intru mereu aicihee hee

| PurpleLadybug a răspuns:

Eu am gresit adresalaughing si am vrut sa rasp la o intrebare si ca sa nu pun anonim, mi-am facut contlaughing

| Anecherry a răspuns:

Eu din intamplare, cautam niste chestii pe net si am dat de el. mi s-a parut interesant, si mi-am facut contbig grin.

| Fl4sh3rON a răspuns:

Eu i-am spus acelui prieten pe nume Albert de site.

| Alisa a răspuns:

Eram la scoala si aveam ora de info. Cautam ceva pe net si am dat de site-ul asta. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am scris pe google o intrebare referitoare la tehnologie, si printre raspunsuri mi-a afisat acest site(se pusese o astfel de intrebare aici). Mi s-a parut misto, si mi-am facut cont.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intamplator, cautand ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tot cautam raspunsuri la unele intrebari ca disperata si la majoritatea gaseam raspunsuri excelente aici, pe TPU.Astfel,dupa vreo 2 luni de activitate "anonima"hee heemi-am facut si conthappywinking.

| dulceKmierea a răspuns:

Cautam ceva pe google si am dat de el. Mi-am facut imediat cont ca avem nevoie de niste raspunsuribig grin.