| anonim_4396 a întrebat:

Cum ati reactiona daca ati afla ca m-am sinucis?
Am intrebat mai demult o prietena si mi-a spus ca ar rade. Ma rog, dupa a zis ca ar face asta pentru ca nu s-ar astepta sa ma sinucid vreodata si s-ar panica etc.
Apropo, nu va entuziasmati, nu mi-am pus gand rau.

26 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

As da de pomana.

| Pricked a răspuns:

"A fost un om bun, amuzant etc etc.
Probabil."

| LoveSleep a răspuns:

"Ce idioată..."
Bănuiesc că nu întrebai doar ca să fii mințită.
N-am de ce să compătimesc un om care face așa ceva. Dacă ăia care au cancer n-o fac, tu de ce-ai face-o? (ipotetic vorbind)
Oricum, cine sunt eu să te judec pe tine, respectiv pe cineva care ar face un astfel de gest?
Mi-e indiferent.

| RainmakerX a răspuns:

As fi surprins, nu socat, acum nu poti sa stii niciodata cum este o persoana atata timp cat o cunosti doar in lumea virtuala.

Mi-ar parea rau sa pierdem un user valoros, nu as face nimic o zi intreaga ca sa-mi dau seama ce te-a impins sa iei aceasta decizie crying

| KamaSutra a răspuns:

As plange
ar fi ca o catastrofa
niciodata nimeni n-ar trebui sa faca asta

| AirănMeidăn a răspuns:

te sinucizi!? 1/1/!

| LePotato a răspuns:

Mi-ar parea rauthinking

Iar moartea ta imi va oferi practic un scop in viata, acela de a afla de ce te-ai sinucis

Later edit: De fapt nu cred ca mi-ar parea rau, nu-mi place de "Freeak", de Imperatrix imi placea, dar se pare ca Imperatrix nu mai e, deci imi pare rau de ea big grin

PS: tot as incerca sa-mi dau seama de ce te-ai sinucis.

| syd2 a răspuns:

As reactiona ca oricine de la T/A chiar si mincinosul de potato ar face asa, am cotcodaci vreo luna doua apoi am uita, fiindca nu esti un membru al familiei sau ceva, e doar un site si ce se intampla aici nu e primordial.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Si cu ce ocazie ma faci mincinos, sfintenia ta?

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Deoarece, nu iti vei cheltui viata ca sa vezi de ce s-a sinucis ea. Sa ma scuzi. Si nu-s sfintenie is doar... Danteluta.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Esti sigur? O spui cu certitudine, ca si cum m-ai cunoaste, mai degraba de parca ai fi eu, atat de sigur parilaughing

Daca intr-adevar asta nu ar fi o intrebare de T/A si Freeak s-ar sinucide, chiar m-ar interesa de ce a facut-o. Si cand am spus ca mi-as petrece toata viata incercand sa aflu de ce, am exagerat ...doar suntem la T/A, no? Cu toate ca si asa, posibilitatea ca eu sa-mi petrec restul vietii incercand sa aflu de ce s-a sinucis Freeak, din punct de vedere matematic (cel putin) exista.Din nou, asta presupunand ca s-ar sinucide cu adevarat.

| syd2 a răspuns (pentru LePotato):

Pai, sa presupunem ca e adevarat. Asa ca s-au mai racit apele intre noi, cum de mi-ai dat de-block happy, sau vrei sa fii la curent cu toate noutatile sau ti-a soptit vreo randunica ceva? Si inca ceva, stiu ca inca mai crezi. dar nu mai conteaza.

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Ti-am raspuns deja ce as face daca chiar ar fi adevarat.

Sa fiu la curent cu care noutati?
Nu mi-a soptit nici o randunica nimic(sunt curios pe cine consideri acea randunica)

Ca inca mai cred.ce? o.O

| LePotato a răspuns (pentru syd2):

Deci raspunsul tau este de fapt o intrebare, care nu prea vad sa aiba legatura cu intrebarile mele de mai sus.....nice.

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

As ramane socata si dupa niste lacrimi s-ar scurge usor din ochisorii mei.
Asa as reactiona daca as afla ca oricine altcineva pe care il cunosc s-a sinucis.

| Croampa a răspuns:

Lama e la 5 metri de mine, deci deloc violent

| Suck a răspuns:

As plange.

| Geanin a răspuns:

Ma duc la TV si imi cant dorul la Observator sau Stirile ProTV!
-Ati cunoscut-o pe raposata Livia?
-Cum sa nu mamic, si acu mi-o amintesc cand faceam sarmale si ea nu stiea am invatat-o eu. Zic am copii cum ii stiti omori copii si faci atata puscarie!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai nu am auzi! Daca ai fi mor, cine ne mai anunta? Si chiar daca am afla, as plange... cu lacrimi de fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

m-aș întrista, m-aș întreba de ce ai făcut-o și ți-aș umbla ceva vreme prin răspunsuri, dar până la urmă e viața ta și nimeni nu se sinucide fără un motiv întemeiat.

scuze, am editat, prima dată citisem geșit întrebarea.

| vaporwave a răspuns:

la fel

| IonutCG90 a răspuns:

As fi foarte trist. Și m-aș întreba de ce.