| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Cum ati reactiona daca un romm (țâgan) ti-ar fura Magura cu lapte in mijlocul strazii?
Funda, ca vreau sa stiu cum sa reactionez si eu...

54 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Mie imi placea aia cu lamaie, dar acum am trecut la chipsuri.

| Aiwendil a răspuns:

L-as lasa in pace. Oricum astia sunt vai mama lor asa ca n-as avea nicio reactie.

| RockOrNothin a răspuns:

L-aș fugări și i-aș trage un șut la..."Punguța cu doi bani" big grin

| єχcєєℓ a răspuns:

Eu aș striga "Viol", țiganul sigur se va opri în loc pentru o secundă să vadă care-i treaba și fix atunci îi arunci cu nisip în ochi, îți recuperezi măgura apoi fugi.Like a ninja.

| Ashadow a răspuns:

Sa inteleg ca numai eu prefer ciocolata neagra?(intrebarea din oracol)

| Ayako a răspuns (pentru Ashadow):

Da.Mie imi place cea cu alune.

| Ashadow a răspuns (pentru Ayako):

Hmm,cred ca asta ar fi preferata mea daca vorbim despre cea cu alune:
http://www.carrefour-online.ro/......002190.png

| Ayako a răspuns (pentru Ashadow):

E buna.

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Si mie imi place tot cea neagra.Defapt o ador si sunt egoista cand vine vorba de ea.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

No,mai e un fan printre noi...

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Voi chiar nu ma lasati sa fiu special, ha? laughing

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

...si nu i-ai da tu un cubulet amicului tau Ashadow?

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

E buna. Am primit una de ziua mea: mai era oleaca si dadeam in diabet.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ashadow):

Deci pana la urma esti baiat. Ok.

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Pana acum n-am dat la nimeni din ciocolata mea neagra(vorbesc foarte serios), dar pentru tine __________ completeaza

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu. devil
(glumesc) ce vrei? eu-s sinceră!; D

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Nu pot completa eu, e ciocolata ta pana la urma...

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Uneori nu te recunosc... oricum tie iti voi da data viitoare ca am mancat-o, dar nu mai dau la nimeni

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Cuvintele persoanelor sincere ranesc...de asta sinceritatea e amuzanta in majoitatea cazurilor.

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

OMG,iar citate de'alea de duh! laughing

| Ashadow a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Eu n-apuc niciodata suficienta incat sa fac diabet... :-

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Pun pariu ca aproape nici n-ai observat ca am scris "majoitatea" smug laughing

| Ashadow a răspuns (pentru zurick):

Ma simt onorat happy

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Ba da, dar stai liniştit, nici eu nu prea fac româna. laughing

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Voi zice ceva des auzit, dar neinteresant si ceva ce nu cred da vreiam sa sriu ceva :Sa nu ti se urce la cap.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

laughing foarte sever

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Stai linistit niciodata n-am facut genu astea de ''rugaminti'' foarte auzite, repet neinteresante d-apoi sa ma astept la altul sa asculte asa ceva

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Mda,hai să schimbăm subiectul. xD
... uite, ţi-am făcut un portret! ^^
http://i.imgur.com/2zaCwUT.png

Acuma dacă arăţi altfel, soarta, viaţa, destinul.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

laughing e bine daca asa iti imaginezi tu ca arat
Apropo, imi place cum a iesit, te pricepi big grin

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Merci! ^^
E, te-am întrebat şi eu odată cum ai ochii, şi ai zis căprui. Acuma dacă i-am făcut de marocani, asta e. laughing

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Deci pentru asta intrebai? Hm, m-am lasat portretizat fara sa vreau...

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

A,nu vroiai? Scuze. sad

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

...d'oh,cum sa ma supar pe cineva care are avatarul ala?

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

^^
Dacă tot e la modă...

| PedoBarbie a răspuns:

Corect e ţigan, dar fie.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Aş face cum fac mereu: mi-aş lua telefonul şi i-aş da în cap.
Nu, pe bune, chiar am făcut o dată asta cu un ţigan.

| ErrorFound a răspuns:

Scoti pistolu si tragi....Nu e logic?

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

O zis un cetatean european cu drepturi egale cu tine, nu trei!
Deja devine infractiunee.

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

A spus cum aş reacţiona eu. Aşa: mi-aş lua pretenaşii, şi l-am alerga pe român. laughing

| Naяutσ a răspuns:

I-as spune :
- Mai cetateanule european cu drepturi egale, imi dai inapoi ciocolata si-o s-o impartim frateste! >big grin

| Ayako a răspuns:

Dar...parca mama ta nu-ti lua Magura. Mincinoaso!

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ayako):

M-am dus eu si mi-am luat!

| Ayako a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Bravo.

| SmileyesotulmeusecretLOL explică (pentru Ayako):

Am luat si Sweet Thing si inghetata Nestea.

| Ayako a răspuns (pentru SmileyesotulmeusecretLOL):

Vrei sa-mi faci pofta?

| Seducatorul a răspuns:

O iau inapoi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu lapte?! Eu mananc doar cu alune de padure. Deci, n-as face nimic grav, doar l-as castra. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as bate.

| Jakoban a răspuns:

Bă te crăp bă vino-n coa cu prăjitura mea că te sparg, te îndoi, te rup
Hai Făte-n coa cu prăjitura mai repede

| IAmTheLegendary a răspuns:

Iași spune:"Du-te ba draq k asta-i magura mea! Cumpara-ti k ai furat din curu vacii detuli hormoni!„

| Devonys a răspuns:

M-as face invizibil, si l-as bantui pe veci.