| SmileyesotulmeusecretLOL a întrebat:

Cum ati reactiona daca un romm (țâgan) ti-ar fura Magura cu lapte in mijlocul strazii?
Funda, ca vreau sa stiu cum sa reactionez si eu...

54 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

laughing foarte sever

| RockOrNothin a răspuns:

L-aș fugări și i-aș trage un șut la..."Punguța cu doi bani" big grin

| zurick a răspuns (pentru Ashadow):

Stai linistit niciodata n-am facut genu astea de ''rugaminti'' foarte auzite, repet neinteresante d-apoi sa ma astept la altul sa asculte asa ceva

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Mda,hai să schimbăm subiectul. xD
... uite, ţi-am făcut un portret! ^^
http://i.imgur.com/2zaCwUT.png

Acuma dacă arăţi altfel, soarta, viaţa, destinul.

| Naяutσ a răspuns:

I-as spune :
- Mai cetateanule european cu drepturi egale, imi dai inapoi ciocolata si-o s-o impartim frateste! >big grin

| Aiwendil a răspuns:

L-as lasa in pace. Oricum astia sunt vai mama lor asa ca n-as avea nicio reactie.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

laughing e bine daca asa iti imaginezi tu ca arat
Apropo, imi place cum a iesit, te pricepi big grin

| Naяutσ a răspuns (pentru W3R4):

O zis un cetatean european cu drepturi egale cu tine, nu trei!
Deja devine infractiunee.

| IAmTheLegendary a răspuns:

Iași spune:"Du-te ba draq k asta-i magura mea! Cumpara-ti k ai furat din curu vacii detuli hormoni!„

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

Merci! ^^
E, te-am întrebat şi eu odată cum ai ochii, şi ai zis căprui. Acuma dacă i-am făcut de marocani, asta e. laughing

| W3R4 a răspuns (pentru Naяutσ):

A spus cum aş reacţiona eu. Aşa: mi-aş lua pretenaşii, şi l-am alerga pe român. laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Corect e ţigan, dar fie.

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

Deci pentru asta intrebai? Hm, m-am lasat portretizat fara sa vreau...

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

A,nu vroiai? Scuze. sad

| Ashadow a răspuns (pentru W3R4):

...d'oh,cum sa ma supar pe cineva care are avatarul ala?

| Jakoban a răspuns:

Bă te crăp bă vino-n coa cu prăjitura mea că te sparg, te îndoi, te rup
Hai Făte-n coa cu prăjitura mai repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as bate.

| robijam a răspuns:

Mie imi placea aia cu lamaie, dar acum am trecut la chipsuri.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Aş face cum fac mereu: mi-aş lua telefonul şi i-aş da în cap.
Nu, pe bune, chiar am făcut o dată asta cu un ţigan.

| Seducatorul a răspuns:

O iau inapoi!

| W3R4 a răspuns (pentru Ashadow):

^^
Dacă tot e la modă...

| ErrorFound a răspuns:

Scoti pistolu si tragi....Nu e logic?