| Blossomis a întrebat:

Cum dreak? aveti o explicatie pentru asta?:))
http://i.imgur.com/P9N3O.png

13 răspunsuri:
| Bujîe a răspuns:

Dacă mai văd o întrebare de genu` îmi fac mustață din părul pubian...

| ZoOzOLe a răspuns:

Ba e a 1000 oara cand cineva se trezeste sa puna faza asta...credeam ca stitii ca TPU e plin de errorii1

| totGum a răspuns:

Da.te dracu...

Si iti spun si de ce:
1.Name.ul tau.
2.Ai postat intrebarea care a mai fost postata inainte ta cred ca de 1000 de ori!
3.Ce e aia dreak?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Bujie
Sper ca cineva sa mai puna o intrebare de genul asta.

| AndutzaAndu a răspuns:

Au călătorit în viitor. laughing

| Yep a răspuns:

Taci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Baga-ti un deget in spate si ai sa afli.

In spate, adica pe langa coloana, sa iti faci gaura...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a mai discutat. E o eroare de-a site-ului, mai precis, baza de date nu a fost actualizata corespunzator la acel moment.

| lipitoOarea a răspuns:

Te injuram nu pentru intrebarea ta ci pentru name-ul tau. Du-te la d/s, acolo e locul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| SuperNovaaaaa a răspuns:

Si tu de abia acum aflii?laughingasta e si mai ciudat.

| Pralină a răspuns:

Taci acolo, cocalara lui Babar!
Credeam ca stii[asa cum stiu toti userii cu IQ oeste 12] ca TPU-ul e plin de erori, but neata!
@Bujie abia astept sa mai puna un copchil copac o intrebare gen asta! Stii cum? Frec menta de nerabdare.