| rroro a întrebat:

CUm fac in jocul,, Virtual Villagers 4 " ca sateanul sa numai fie bolnav? big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pune un satean care are aptitudini de vindecator sau un copil pe cel bolnav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reteta de sapun :se face tocana din trei flori albe cand e gata se pune un satean pe oala sa faca sapunul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce curat cascada si apa curge cum fac sa iau pietroiul din stanga de langa apa de sub stanca sa acopar gaura aceea?

| anonimathebest a răspuns:

Trebuie sa iei un alt satean si sa vezi la profilul lui acolo unde scrie healt sa bifezi casuta. Apoi, tragi omul la bolnav si il vindeca!

| MateiAnablaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pui un om sanatos pe cel bolnav.

| Elfinn a răspuns:

Hey scuze ca pun o intrebare dar nu stie nimeni cmbinatia de sapun? ce ierburi sa combin?