| anonim_4396 a întrebat:

Cum il cheama pe actorul de la "In Puii Mei" care il imita pe Bujor? Ca nu pare sa fie Bendeac deoarece Bendeac nu e asa de slab precum Bujor cel adevarat pe care il puteti vedea aici http://www.youtube.com/watch?v=Kk1Kg7tvHoY FUNDA pentru cine imi da raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| Éηεяgý a răspuns:

Bendeac este.

6 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Jet.

| Lightning1997 a răspuns:

Ce intrebare stupida! normal ca e bendeac nu conteaza ca nu e la fel ca bujorul adevarat, bendeac doar il imita.altadata gandeste-te de 2 ori inainte sa pui intrebari de asteawinking

| BubbleGumyy a răspuns:

Nu draguta, ala e bendeac

eu cred ca bendeac e cel mai slab din show si deamana cel mai bine cu adevaratul bujor

| anonim_4396 explică (pentru BubbleGumyy):

Ba nu! Cel mai slab din show-ul "In Puii Mei" este Vlad Corbeanu cel care il interpreteaza pe Gogaie uitati-va aici http://www.youtube.com/watch?v=iYmCvz24QBw sa-l vedeti pe cel adevarat daca nu l-ati vazut pana acum :D

| BubbleGumyy a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate

| anonim_4396 explică (pentru BubbleGumyy):

Ai vazut? Eu am dreptate mereu. tongue