| Kazimir a întrebat:

Cum omor un lepricon? Mi-a intrat unul în casă de ceva zile și nu știu cum să mai scap de el (face haos). ceva sfaturi de la cei care au mai avut această problemă?

43 răspunsuri:
| 00AName00 a răspuns:

Momestel cu aur, apoi prinde-l intr-un sac si arunca-l de pe o cladire foarte inalta

| LanaDelRayFan a răspuns:

Chiar exista asa ceva?

| SongokuJR a răspuns:

Adui o "lepricoarna" gonflabila si puneio la usa cand o sa sara pe dansa inhizi usa si ZBANG ai terminat treabalaughing

| MonsieurMoustache a răspuns:

Frate nu-i de gluma... am avut si eu cand eram mai mic.ca sa scap de el a trebuit sa-i dau niste cercei de aur de-ai mamei si dupa a plecat. sper ca ti-am fost de ajutor.BAFTA!

| hellchild a răspuns:

Pai ii dai sa bea vodka 1, 2, 3, 4, 5,6,7...99 de sticle... hic! Shii dup' aia, Iei piper, il pui pe? situat in zona? a lepricornului si
FI atent! dupa o lasi asa, si problema rezolvata.Si-am incalecat pe-o sa, si v-am spus povestea asa.(asa cum?)

Semnat Doru, nu!, George, MINT!, Codreut, nu... ATI GHICIT

HELLCHILD! FTW!
Robotelul Sucks!

| Dumnezău a răspuns:

I-l prezenti pe tatal lepriconilor, Tyrion Lannister si pleaca singur.In fond, Tyrion are mai mult oale cu aur decat toti lepriconii.

| Dianananahalfpastee a răspuns (pentru Kazimir):

Auzi. du-te si culca-te cu tot cu prietenii tai imaginari

| Kazimir explică (pentru Dianananahalfpastee):

"du-te și culcă-te" e cea mai oribilă sculă din vocabularul unei persoane pentru a jigni pe cineva. Serios, vorbă de copil prost crescut/imatur/țigan/țăran. Tu ce ești?

| Dianananahalfpastee a răspuns (pentru Kazimir):

Auzi cine critica. Auzi da cand inventezi tot felul de creaturi ce esti? Iti zic eu : Esti un troglodit care sta toata ziua in casa si nu are ce face si isi inventeaza prieteni imaginari. Hai pa straight face

| Kazimir explică (pentru Dianananahalfpastee):

Ai vagin larg? Sunt curios... Lepriconii există proasto!

| Dianananahalfpastee a răspuns (pentru Kazimir):

Aham. Oke. Poti continua singur

| olimpiu232 a răspuns (pentru Kazimir):

Ba putica trebuie sal omori