| yoni a întrebat:

Cum pot afla daca mi-a dat cineva ignore pe messenger?

Răspuns Câştigător
| mihaa a răspuns:

Http://www.imvisible.ro/ bate id aici si daca este on lain si la tine in lista apare offiline atunci ai ignor

3 răspunsuri:
| skydriver a răspuns:

Daca pe imvisible apare online, iar la tine in lista apare offline, este foarte posibil sa iti fi dat sa il vezi offline!
Sa vezi daca ti-a dat ignore, pur si simplu il intrebi (nu pe mess)!

| lily09 a răspuns:

Trebuia sa vezi in momentul care ti-a dat... dar de fapt ce mai conteaza? daca ti-a dat ignor...crezi ca mai merita atentie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ghicitelea.