| 911targa a întrebat:

Cum pot afla daca pisica mea este un agent secret (ca Perry ornitorincul) cateodata dispare prin casa (ore bune) apoi apare dintr-o data.

16 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

rolling on the floor)))))rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor "hey, unde e pisica?"

"aici erai pisica"rolling on the floor)))))) buna astaaaaaaaaaa

| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Dubi, dubi, duba,
Dubi, dubi, duba Pisica!
Ea e Pisica
oricand il scapa voinica,
Dubi, dubi, duba,
Si pericol de apare
Ea nu se va da inapoooooii!
Mai mult curaj nebuun
Cand ea poreneste chiar acum.
Si motanii cad cand o aud initial:MIAU!
Pisicaaaa, pisica cea geniala!
Poti sa-i spui agentul P
Pisica... iti spun poti sa-i spui agentul P ...agent P!

| JeSa a răspuns:

Poţi să îi pui o zgardă, ce are clopoţelrolling on the floor tongue

| anaid a răspuns:

Pune camare de supraveghere, achizitioneaza`ti un calculator performant cu care sa ii monitorizezi orice miscare si pune capcane prin toata casa.Asra nu o sa te coste mai mult de cateva mii de euro dar mai am o idee mult mai ieftina leag`o de pat si daca poate sa scape e agent secret daca nu e o pisica normala :d pentru asta ai nevoie doar de o zgarda :p

| TipulVerde a răspuns:

Sigur sta pe sub pat si-ti lasa vreo surpriza de ordin defecator.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Incalta pisica cu niste coji de nuca. O vei auzi pe unde merge.Si cine e de partea raului in povestea asta? Soarecii sau cainii?

| Aliyaa a răspuns:

Lega i de gat niste clopotei niste cutii de bere de coada pune-i o minicamera si supravegheaz-o 24/24. Pisica malefica care vrea sa distruga planeta!laughing fugitirolling on the floorlaughing

| onfire93 a răspuns:

Pai leagai niste cutii si borcane de coada si o sa stii tot timpu unde este laughing. tin minte ca si eu aveam un motan si plecase. s-a intors dupa 3 zile laughing avuse o misiune trebuia sa il opreasa pe Hans Duffelsmithlaughing) aa da si catelu meu e agent secret la whoop(la spioanele ) si jerry e seful lui laughing)) gata gata... ce imaginatie pot sa aiba si astia mici big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic eu are intalnire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaga-i o mini camera video de zgarda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu are cum sa fie agent secret ca aveam si eu un motan si facea si el asa in fiecare zi si l-am vazut pe o casa ca facea ceva cu o pisica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu caut-o prin casa sau daca ai usita de pisica caut-o afara ori daca chiar crezi cuta potite ca sin fineas si farb

| Black_Cherry a răspuns:

laughing)
hai ca asta e buna

| someone_8322 a răspuns:

rolling on the floorlol

| 911targa explică:

@anaid asa o sa fac multumesc, deja am camera, acum mai trebuie dacat sa pun capcanele, o sa o leg de pat numai daca se declanseaza vreo capcana.

| diadilia a răspuns:

Omg...prea tare laughing))