| AirănMeidăn a întrebat:

Cum pot deveni sirena?

22 răspunsuri:
| Digital112 a răspuns:

Nu vrei peste?

| T0T a răspuns:

Te duci pe insula Maco laughing

| PedoBarbie a răspuns:

Sirenă poţi deveni dacă stai în piscina Lunii de pe insula Mako. E cel mai sigur mod să devii sirenă.

| Deaad a răspuns:

Mananci niste mere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te urci pe maşina poliţiei şi începi să urli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce sens.
1) Megi sa te muste un vampir si dupa aia te arunci de pe o stanca laughing
2) Te asezi pe masina de politie si faci "nino nino" laughing
Asta ar trebui sa meargawinking

| DeathIncarnate a răspuns:

Mananci peste crud si pupi un soim in bot

| Aimee33 a răspuns:

Iti faci o coada, te imbraci in ea, intri in apa si canti=sirena.
Sper ca te-am ajutat ( rolling on the floor )
Pa, pa!

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Mananci peste.

| vega358 a răspuns:

Cumperi un costum si te bagi in apa. apoi cand iesi incepi sa te ineci happy

| Cupcake a răspuns:

Uda-te. If you know what I meanwinking

| Pisicamop a răspuns:

La 00:00 te incui in baie si dai cu apa pe tine

| aburama22 a răspuns:

Nu cred ca vrei. Ultima oara cand am fost sirena m-a violat un delfin

| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a răspuns:

Du-te pe Insula Maco, sau intraba le pe tipele de la H2O

| DeadSoul4 a răspuns:

Lol, sper că glumeşti. laughing Nu poţi, sweetheart, nu există aşa ceva.winking Daar, am auzit că dacă te arunci de pe bloc, de la etajul 4 o să reuşeşti. happy Succes! ^^

| AirănMeidăn explică (pentru DeadSoul4):

De la 10 e bine?

| DeadSoul4 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mere şi aşa. Să mă anunţi dacă a mers. rolling on the floor))

| AirănMeidăn explică (pentru DeadSoul4):

Am incercat deja! A mers! Tocmai iti scriu din apa

| DeadSoul4 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Mă bucur că ţi-am fost de ajutor. Dar toate s-au întâmplat cu voia lu' Dumnezo. rolling on the floor)

| AirănMeidăn explică (pentru DeadSoul4):

Nu stii facebooku' lu' Cristi sa-i dau niste like-uri in semn de multumire?

| Crissy333 a răspuns:

Nu stiu cum, dar sunt sigura ca exista sirene, pentru ca nu ne putem imagina ceva ce nu exista, eu cred in ele de la 3 ani, si sunt sigura ca daca crezi in dorintele tale ele se vor indeplini nu coneaza daca imi dai funda sau eu sunt bucuroasa pentru ca te-am ajutat.