| anonim_4396 a întrebat:

thinking Cum poti sa te razbuni pe un strut? big grin

Răspuns Câştigător
| kiss1 a răspuns:

Il sperii pe asfalt! oh go on Razbunare mai buna nu gasesti. oh go onwinking rolling on the floor

36 răspunsuri:
| BlackButterfly_5528 a răspuns:

Sperie-l pe asfalt!big grin

| Kitty a răspuns:

Hm. luandu-i oullaughing, daca a facut vreunul.

| adydassler a răspuns:

Pai ii arati ca si tu poti sa iti bagi capu' in pamant (ii faci in ciuda) :d
eu asa as face sau as rade de el ca nu poate zbura laughing

| Simon a răspuns:

Il pui sa stea pe ciment.

| Minty a răspuns:

Sa-l duci pe asfalt!

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Îi bagi capul în pamânt... ah dar asta i'ar plăcea

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să-i furi ouăle!
Pa, pa.

| neodesignstudio a răspuns:

Il bagi capul in ciment :))
http://www.onegames.info

| adriangabor92 a răspuns:

Fa-l pane

| laurentiu a răspuns:

Il duci la disco sa nu mai poata sa isi ascunda capul laughing

| psihox a răspuns:

Sa-l determini sa nu-si mai bage atat de mult capul in pamant.

| adina_6125 a răspuns:

Da ce tio facut draga un strut?laughing
biata pasarelaughing

| justFORone a răspuns:

laughing cea mai tare intrebare
probabil sa stai sa ii povestesti toate cartile care le-ai citit, sigur se plictiseste si asa il si enerveziwinking

| claudiea79 a răspuns:

Sa fii mai fericita decit el moare de ciuda

| Ralluca96 a răspuns:

Fa-l gratar! iamii

| JustMusic a răspuns:

Fugarestel pe asfalt si speriel la un moment dat dar ca precautie ia-ti o casca ca daca isi revine si e nervos nu e bine pentru tine si te pierdem de pe TPU dac nu ai protectie in zona capului

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La propriu sau la figurat?
oricum, razbunarea nu e buna, mai ales pentru tine; e tare devoratoare si mare consumatoare de energie; mai bine consuma-ti altfel energia de care dispui... viata e asa de scurta...

| georgegs a răspuns:

Il.speri.pe.asfaltoh go on

| MoreTime a răspuns:

straight face Toti cauta solutii, cum s-ar razbuna, dar eu nu inteleg de ce m-as razbuna pe un sarac de strut?

NOname
| NOname a răspuns:

--> Trivia/Amuzante! oh go on whistling
Mai e nevoie sa mai adaug ceva? big grinwinking

| Sigmund a răspuns:

Il pui sa stea intr-un loc intr-un loc in care sa nu fie pamant, ci ciment ca sa nu-si poata baga capul.

| itarkan a răspuns:

De fapt strutul nu isi baga capul in nisip asa cum cred cei mai multi...
Acest "mit" daca pot sa ii zic asa, vine de la strutul australian, care atunci cand crede ca este in pericol, se asunde in tufe, si isi apleaca foarte mult capul pentru a nu fi observat.

Cea mai buna metoda ca sa te razbuni pe un astfel de pasare este aceea de a o impiedica sa vada(fara sa fim sadici).

| kukubau a răspuns:

Palindu-l cu-o tigaie'n cap? dinnner =p~ laughing)

| Octavutzu a răspuns:

Il seri cand sta pe ciment big grin si cand da sa bage capul, pac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu strutii nu am nimic...cu alta categorie, te ajut cu placerehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ii tragi o sperietura, dar pe asfalt, si ca sa nu aiba unde fugi! laughing

| yoppzz11 a răspuns:

Torni ciment peste pamant?

| Lαααα a răspuns:

Il sperii pe asfalt!happyhappy

| mircea a răspuns:

Sa aspiri tot nisipul, inainte ca strutul sa spere...

| RenataG a răspuns:

Ii dai foc apoi pui ce a mai ramas intr un sac ...il legi bine apoi il arunci in apa (undeva unde i adanc)doar ca in sac sa pui ceva greubig grinlaughing