| alejinxique a întrebat:

Cum se defineste un cocalar? Cine scrie cel mai amuzant primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| Alii a răspuns:

Cocalari sunt plini de prostie, nu are pic de creierr, si vrabiuta e mai desteapta ca el. Fac poze dezbracati cu ochelari de soare, chiar si noaptea ii poarta cu telefonul in mana, acoperiti de bani, sau dormind pe bani, bani din pensia parintilor, salariu, bani trimisi din afara sau imprumut bancar numai sa iasa in evidenta.Nu inteleg cum ii ajuta aceste pozee. Vor sa arate cat valoreaza sau ce? Cocalari vs Pitsipoance mai nouoh go on.Cu o cruce sau lanturi "de caine"care le ajung pana la genunchi, ghiuluri sh mai stiu eu ce, cu haine de firma, freza data cu 2 basculante de gel, tricouri cu versuri de genu`l "De puta madre". Cocalarii umbla in haite si la vedera unei tipe incep sa se comporte ca niste cimpanzei in calduri, strigand: Fataaaa, fata, vezi ca lu’ ala ii place de tine."Sunt obsedati "la greu" de bani, femei, masini si telefoane oh go on.PAPA

13 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Un pitigoi imbracat fara gust, semianalfabet, dar care se crede centrul universului!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Uite cum vad eu un cocalar :Unul ras in cap, cu ceafa groasa, cu bermude si tricou strans pe burta, cu tupeu si impertinenta, fara scoala, cu bani, iubitor de manele date la maxim, cu lanturi de kg la gat, rromi! Dar nu numai! http://cscara.com/ce-este-un-cocalar.html

| ExpertInMuzica a răspuns:

rolling on the floor pai injura mai rau decat un rrom de bloc.
Bea la bere de are datorie 10 milioane.
Fumeaza 1 tigara pe minut.
Si asculta manele toata ziua
si se imbraca mai rau decat cineva care nu are banii de paine

| pacalici a răspuns:

Bai frate m-ati tampit cu cocalari astea parca l-ati luat pe puya de picioare zau asa...

| maryana5 a răspuns:

Paih trage concluzia de la Fernando de la Caransebes laughing

E pe sistem! Se stie \m/

rolling on the floor

| Derye a răspuns:

Are plete, asculta Metallica, se imbraca in tricouri largi cu formatii gen Led Z, The Beatles, Queen, poarta bratari cu tinte, blugi negri... aaaaa, nu, nu cred ca am zis bine, ceva de gen oricum

| Gabrielle16 a răspuns:

Un specimen cu 2kg de gel in cap, cu un miros de iti cade parul din nas, tricou original nike, adidas(se stieee), curea(de preferat D&G), blugi de cel mai cunoscut brand(38).

| ELD a răspuns:

Buna...

De preferat : Telefon ultimul racnet... plin de manele cu [of si au viata mea ].
Tricou roz Nike, daca se poate si un scris din asta smecher " dusmanii ma urasc pentru ca sunt plin de bani "rolling on the floor [sau o camasa roz, rosie si alte culori aprinse]
BLugi cel mai recent aparuti marca D&G... sau pantaloni albi cu pantofi ciocati negri...
Portofelul plin de milioane sau 100 roni schimbati in din aia de 5 lei si 10 lei ca sa zica si el ca are bani.
Si acum e acum - un bmw negru cu cateva inscriptii pe el si o casa cat Casa Alba daca nu... mai bine.
Si hai la o nunta ca sa luam dolarei si euroi!

| AndutzaAndu a răspuns:

Http://nessu.depressingshitz.com/2008/06/14/ce-inseamna-cocalar/
Am căutat o dată de curiozitate ce înseamnă cocalar pe "Gugle" şi ăsta e primul rezultat de la căutări :)).

| AnaBlackVampire a răspuns:

Cocalarul este varianta masculina a pitipoancei... pitiponc?happy
Pai:
1 kg de gel in capul in care nu prezinta nici macar un gram de creier
Curea mare tricou mulat si short
Telefon de firma tinut in mana obligatoriu
Scuipa pe unde apuca
Bere...in mana
Si frdonand o manea.

Yax!

| paramore a răspuns:

E si el tot om, de ce sa fim rasisti? e loc pentru toti sub soare
ioi da ce fata draguta sunt eubatting eyelashes

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Un cocosat ca hainele lu bunelu

| Puffy_1082 a răspuns:

Oo pai sa inceplaughing :
daca e tanar slab, cu ochelarii pusi la ceafa, cu un mers pe parca s-au **** pe ei, cu tricouri nasoale roz, cu jachete oribile, cu pantaloni stramti si cu pantofi lunguieti si cu toclaughing si cu multa greata in el
daca e mai in varsta gras cu o ceafa ca a unui porc, mesteca guma intr-un stil foarte scarbos, cu un mers foarte cracanat, cred ca au lipici la fete(si au la pitipoance care vor doar bani), cu ochii numa dupa curve, cu o greata in voce, cu inele de 200 de karate la degete,
A SI SA NU UITAM :FOARTE NESIMTITI SI SCARBOSI