| IonutSava a întrebat:

Cum se folosesc acuarele de la primul numar din curs de pictura?

Răspuns Câştigător
| Wladutz a răspuns:

Poi le scoti din plasticul ala alb le pui in chestia aia a; ba in forma de floare pui un pic de apa pe ele si daca vrei sa pictezi le tot porti pe acolo mult pana ti se ia si in acest timp se imprima si pe plasticu ala de unde poti lua culoare.Succes

P.S.:Si eu mi-am luat si am pictat multe.Asa bine mi-o iesit marul!winking

7 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Ce penson?!
Cu nasul ies adevarate opere de arta!

| pinguinuVerde a răspuns:

Cu muult talent.

P.S : Şi parcă ai la nick-name isteţ.lol

Răspuns utilizator avertizat
| ionica56 a răspuns:

Paii Frumosulee.
Ieii pensula si paletaaa apoi dai pe foile cartonatehappy
Pup.

| RiRihXd a răspuns:

Ti le bagi in fund...si te c**i pe foaie.

| Madalina_2286 a răspuns:

@istet, este foarte dificil...
Ai o foaie in fata, mai ai si o pensula + niste culori si incepi sa pictezi ce scrie in cartea aia sau ce ai chef...
E cam mare filozofia da te descurci tuwinking.lol

| AnaaSb a răspuns:

Le uzi si pictezi cu ele

Întrebări recente