| Alliie a întrebat:

Cum se joaca jocul de carti veceu?

Răspuns Câştigător
| Atotstiutorul a răspuns:

Presupanand ca ai 52 de carti si 2Jokeri cele 52 de carti se imprastie se aseaza pe o masa iar deasupra lor se pun cei 2 jokeri sprijiniti unul de celalat ca un castel, iar fiecare jucator trage cate o carte sau 2 cate poate, fara a darama WC-ul daca a daramat WC-ul a cazut in WC. eu unul asa stiu!

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Îți faci nevoile și te speli pe mâini când ai terminat...

| DEBrown a răspuns:

Se imprastie cartile pe masa iar doua carti le pui in forma de acoperis (acela se presupune ca este wc-ul). Apoi fiecare trage cate o carte de sub wc. Cand cineva darama wc-ul pierde. Este frumos sa il joci pe poruncibig grin

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai iti chemi iubitul si construiti un wc din carti si chemati cateaua sa-si faca nevoile acolo si daca se aude acel c***t ca o fantoma inseamna ca esti tu si daca nu se aude nimic este iubitul tau si el a castigat.